Wygląd forum

    effsie
    effsie
    Minor Vampire

    Punkty : 8010
    Liczba postów : 1603
    Wiek : 30

    Wygląd forum Empty Wygląd forum

    Pisanie by effsie Sob 26 Sty 2019, 11:26

    Tak jak na aaf.pl – oto temat do dyskusji o wyglądzie tegoż forum.

    Przenosiny przebiegły nam w miarę sprawnie, ale to forum jest wciąż "w robocie"; doszły nas słuchy, że aktualny baner nie do końca odpowiada wszystkim użytkownikom, a więc jest to jedynie wersja przejściowa i ruszają prace nad jego nową wersją! Będziemy się kierować ku czemuś bardziej klasycznemu i minimalistycznemu.

    Dlatego – jeśli tylko macie jakiekolwiek inspiracje, ładnie proszę, podzielcie się nimi! Inspiracjami mogą być konkretne grafiki, mogą też to być inspiracje muzyczne, czy szeroko rozumiany "klimat forum". Tutaj nie ma błędnych odpowiedzi, dlatego gorąco czekam na Wasz odzew <3

    No i – jeśli tylko mamy tutaj kogoś, kto chciałby wspomóc nas w tworzeniu oprawy graficznej forum, zapraszamy do kontaktu! Chętnie podzielimy się pracą!



    Prince Charming
    Prince Charming
    Prime Daemon

    Punkty : 2031
    Liczba postów : 419
    Skąd : Poznań

    Wygląd forum Empty Re: Wygląd forum

    Pisanie by Prince Charming Sob 26 Sty 2019, 20:11

    Powiem to, co wszyscy wiemy, ale co na pewno warto wyrazić na głos.
    Osobiście, zależy mi, żeby szata graficzna forum nie była krzykliwa, infantylna i pedalska. Nie chciałabym mieć na banerze nagich kolesi, mangi czy cholerawiejakichcudów. Obecny mi odpowiada, bo jest neutralny. Po prostu chciałabym otwierać to forum w miejscu publicznym bez wstydu i zażenowania.
    Bardzo lubię róż, ale nie nadaje się on na kolor przewodni forum. Bardzo lubię te wszystkie arty z nagimi chłopczykami, ale nie zamierzam się nimi dzielić z całym światem. Ogólnie moja prośba dotyczy odrobiny dyskrecji. Poziom dyskrecji taki jak teraz mnie satysfakcjonuje i nie przyprawia moich współpracowników o rumieńce.
    Opatrzność Boża
    Opatrzność Boża
    Admin

    Punkty : 257
    Liczba postów : 107

    Wygląd forum Empty Re: Wygląd forum

    Pisanie by Opatrzność Boża Sro 03 Kwi 2019, 20:45

    Cześć!

    Jak wiecie (lub też nie), obecny wygląd forum jest bardzo roboczy.
    Poszukujemy z effsie obrazów, artów i zdjęć, które nie są objęte prawami autorskimi lub których autorzy wyrazili zgodę na ich użycie (lub ich fragmentów).

    W grę wchodzą kadry z filmów lub gier.

    Ponieważ od dłuższego czasu to wszystko stoi w miejscu, chciałybyśmy prosić Was o pomoc.

    Jeżeli macie coś, czym moglibyście się z nami podzielić, prosimy o sugestie!
    malibu
    malibu
    Innocent Creature

    Punkty : 23
    Liczba postów : 7
    Skąd : polska

    Wygląd forum Empty Re: Wygląd forum

    Pisanie by malibu Sob 20 Kwi 2019, 00:23


       Siema
       Nie wiem jak bardzo mogę się wtrącać, z moim zapierającym dech stażem równym trzy dni, ale na deviantarcie pełno laseczek udostępnia rendery i textury do użytku — gdzie jedynym warunkiem do skorzystania jest, przeważnie, dodanie komentarza lub, ewentualnie, podzielenie się efektami pracy pod ich grafiką. Jakbym miała wrzucić tu wszystko co zebrałam do tej pory to pewnie rozjechałoby serwery. Albo po prostu nie wygenerowało wszystkiego, who knows.
       Sama chętnie bym pomogła (taplam się w nadziei, że umiem w gimpa), ale  EFFSIE  jest chyba znacznie bardziej zaawansowana pod względem graficznym, idk czy do czegoś się przydam Do tej pory bawiłam się głównie w fonty do kart postaci, edytowanie zdjęć i sygnatury.
       Pozwolę sobie tutaj upchnąć dorobek mojego życia ((tak naprawdę to nie bo regularnie wypieprzam wszystko z kompa)):        
       Ogólnie to prosty ze mnie człowiek i lubię jak wszystko dookoła mnie jest ładne, estetyczne, ((call me łęcka)) i fajnie by był gdyby to forum też takie było. Głęboko w serduszku, w każdym z nas siedzi taki aesthetic trash.
    Opatrzność Boża
    Opatrzność Boża
    Admin

    Punkty : 257
    Liczba postów : 107

    Wygląd forum Empty Re: Wygląd forum

    Pisanie by Opatrzność Boża Pon 22 Kwi 2019, 12:26

    Hej, Malibu! Jak tylko zobaczyłam Twoją prezentację, to już wiedziałam, że masz dryg. To, jak długo z nami jesteś, nie ma znaczenia – każda opinia jest dla nas tak samo ważna. Mamy ogromny problem z odnajdowaniem takich obrazków, które można wykorzystać, jeśli więc masz jakieś piękności w zanadrzu, śmiało, podziel się – tutaj lub prywatnie. Jeśli chodzi o mnie, jestem pod szczególnym wrażeniem tego, śliczna grafika!
    Lilium
    Lilium
    Innocent Creature

    Punkty : 38
    Liczba postów : 10

    Wygląd forum Empty Re: Wygląd forum

    Pisanie by Lilium Sro 24 Kwi 2019, 13:59

    No i – jeśli tylko mamy tutaj kogoś, kto chciałby wspomóc nas w tworzeniu oprawy graficznej forum, zapraszamy do kontaktu! Chętnie podzielimy się pracą!

    Jeśli tylko będzie potrzebna jakaś pomoc przy stylu, wszelakim kodowaniu, ogólno-pojętej grafice, to jako nowa duszyczka na Tęczy chętnie pomogę. Z grafiką związana jestem hobbystycznie i zawodowo, więc na pewno w jakimś stopniu mogę Wam się tu przydać. :serce03:

    Sponsored content

    Wygląd forum Empty Re: Wygląd forum

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Pią 26 Kwi 2024, 22:56