Uwagi

    Opatrzność Boża
    Opatrzność Boża
    Admin

    Punkty : 257
    Liczba postów : 107

    Uwagi Empty Uwagi

    Pisanie by Opatrzność Boża Wto 08 Sty 2019, 19:01

    Jeśli masz jakieś uwagi, wątpliwości lub sugestie dotyczące funkcjonowania forum, możesz podzielić się nimi w tym temacie (jeżeli zależy Ci na dyskrecji, zawsze możesz też napisać do nas prywatnie).
    skrzydla
    skrzydla
    Innocent Creature

    Punkty : 1
    Liczba postów : 1

    Uwagi Empty Re: Uwagi

    Pisanie by skrzydla Wto 02 Lip 2019, 19:22

    Hej:) Nie wiem, czy to dobre miejsce na zadanie tego pytania, ale zaryzykuję. Na poprzednim forum, była możliwość wydrukowania tekstów. Czy na tym też jest? Czy tylko ja nie mogę się jeszcze odnaleźć? A jeśli nie ma, to czy będzie? Pozdrawiam serdecznie Kasia :)
    Opatrzność Boża
    Opatrzność Boża
    Admin

    Punkty : 257
    Liczba postów : 107

    Uwagi Empty Re: Uwagi

    Pisanie by Opatrzność Boża Sro 03 Lip 2019, 18:19

    Hej! Niestety nie mamy takiej opcji i nie od nas zależy jej wprowadzenie, a od właścicieli serwisu :(
    ~Ana

    edit: Taki wątek można skopiować tworząc skrypt Phytona, ale nie jest to domyślna opcja serwera. Jeśli jednak użytkownik chce to zrobić, jako administracja nie widzimy przeszkód.
    ~effsie

    edit2: Istnieje też możliwość zapisania całej strony. Wystarczy kliknąć ctrl+S lub prawym i "zapisz jako" (tekst może różnić się lekko w zależności od przeglądarki). W razie problemów służymy pomocą :)
    ~effsie

    edit3: Udało mi się odkryć, w jaki sposób wyeksportować całą fabułkę w jednym pliku html ;) Każdego, kto chciałby taki eksport otrzymać, proszę o link do fabuły w wiadomości prywatnej.
    ~Ana


    Ostatnio zmieniony przez Opatrzność Boża dnia Pią 18 Gru 2020, 01:41, w całości zmieniany 1 raz
    elf
    elf
    Innocent Creature

    Punkty : 13
    Liczba postów : 5
    Wiek : 28

    Uwagi Empty Re: Uwagi

    Pisanie by elf Czw 28 Lis 2019, 14:00

    chciałabym zameldować, że w temacie z propozycją spisu treści (klik!) popsuły się obrazki.


    dzięki za czujność, obrazki poprawione:)
    ~effsie

    Sponsored content

    Uwagi Empty Re: Uwagi

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Sob 27 Kwi 2024, 06:59