Lock the fire escapes

    Choke
    Choke
    Lost Soul

    Punkty : 318
    Liczba postów : 66
    08052021

    Lock the fire escapes Empty Lock the fire escapes

    Pisanie by Choke

    Choke

    O mnie: Jestem dość zabieganym człowiekiem, ale od jakiegoś czasu strasznie miałam chęć wrócić do pisania rp. Najwidoczniej znudziło mnie już pisanie prac na studia, pora zająć się czymś dla przyjemności, tym bardziej że praca mi na to pozwala i... Daje dość sporo inspiracji, bo jednak pracuję z erotyką. Zajmuję się masażami erotycznymi i BDSM, jestem też edukatorem w tym zakresie.


    Lubię: Pisać, pisać i jeszcze raz pisać! Lubię bawić się stylem i chętnie podejmuję wyzwania zarówno odnośnie fabuły, jak i tworzonych osobowości. Najchętniej skupiam się w pisaniu na przeżyciach wewnętrznych, więc złożone charaktery zawsze są mile widziane. Lubię też różne kinki, ale kładę nacisk na to, by wszelkie praktyki odbywały się w sposób zdrowy i poprawny. Jestem mocno wyczulona na tym punkcie, takie zboczenie zawodowe.


    Oczekuję: Ciekawych charakterów, postaci z wadami i własnym zdaniem, wspólnego prowadzenia fabuły. Lubię mieć kontakt z osobami, z którymi piszę, żeby czasem ustalać między sobą pewne kwestie, ale oczywiście nie wymagam konsultacji odnośnie każdej drobnej rzeczy.


    Nie lubię: Kiedy ktoś pisze moją postacią. Nie decyduj za mnie, chyba że wcześniej zostanie to uzgodnione. Zależy Ci na tym, żeby moja postać zareagowała w taki, a nie inny sposób? Daj mi znać na priv. Tak samo z wprowadzaniem poważnych zwrotów akcji, lepiej takie rzeczy choć trochę obgadać. Ciężko znoszę niedojrzałe, infantylne osobowości. Sielanka i słodycz też bardzo szybko mnie męczą.


    Share this post on: reddit

    effsie

    Pisanie Nie 09 Maj 2021, 18:56 by effsie

    Witaj na forum. Mam nadzieję, że zagościsz u nas na dłużej!

      Obecny czas to Pią 17 Maj 2024, 08:13