Lumi szuka

    Lumi
    Lumi
    Tempter

    Punkty : 1709
    Liczba postów : 214
    Skąd : Zielona Góra

    Lumi szuka Empty Lumi szuka

    Pisanie by Lumi Nie 18 Kwi 2021, 16:44

    Poszukuję chętnych na nowe fabuły. Ogarnęłam wreszcie (chociaż odrobinę) swoje życie, na tyle, aby móc spokojnie pisać przynajmniej posta dziennie. W dodatku mam chcice na różne fabuły i sporo pomysłów.

    Brakuje mi jedynie chętnych do wspólnego pisania, więc jeżeli ktokolwiek by był zainteresowany - szukam!

    Jedno, na czym najbardziej mi zależy - ponieważ (jak część osób wie), mam zryty beret i chore pomysły, toteż szukam chętnej osoby na sadystę do wyżywania się na niepokornym Lumim. Przykładowy scenariusz mam w głowie, ale szczegóły, świat i wszystko, jak zawsze można zmienić - jestem otwarta na wszelkie propozycje.
    Lumi
    Lumi
    Tempter

    Punkty : 1709
    Liczba postów : 214
    Skąd : Zielona Góra

    Lumi szuka Empty Re: Lumi szuka

    Pisanie by Lumi Nie 23 Maj 2021, 19:29

    Szukam cokolwiek z kimkolwiek, jakkolwiek XD
    Mam trochę pomysłów, więc jeżeli nie chcesz pisać super-słodkie romanse, lub stricte sam seks - zapraszam na pw lub gg :3
    Lumi
    Lumi
    Tempter

    Punkty : 1709
    Liczba postów : 214
    Skąd : Zielona Góra

    Lumi szuka Empty Re: Lumi szuka

    Pisanie by Lumi Wto 04 Sty 2022, 23:29

    Ponieważ od dawna cierpię na niedobory pisarskie, ponownie ogłaszam się z poszukiwaniami.
    Mam sporo pomysłów na wszelkie fabuły - zarówno coś szkolnego/studenckiego, coś fantastycznego, czy nadnaturalnego, może coś w klimatach grozy i niepokoju? Ostatnio kuszą mnie zwłaszcza te ostatnie, ale i innymi nie pogardzę!

    Stanowcze "NIE!" jak zawsze powiem jedynie fabułom przepełnionym słodyczami, mrowiem całusków i ogólnego kochania się słodką, romantyczną miłością - z tym proszę nie do mnie. Romantyzm, czułe słówka i słodkie zakochania są dobre, ale w odpowiedniej ilości. Jeżeli fabuła opiera się WYŁĄCZNIE na czymś takiem, zwyczajnie się do tego nie nadaję.

    Moje jedyne wymaganie (nie licząc ograniczenia cukrzycy), to aby powiedzieć mi wprost, jeżeli coś nie odpowiada w moich odpisać i... Pisać ze mną chociaż raz na 1-2 dni! (Błagam!) Czy to posty długie na kilka stron worda, czy krótkie na kilka linijek - dostosuję się.

    Od kilku miesięcy wręcz chorobliwie pożeram w pracy podcasty kryminalne, toteż tematyka zbrodni, kradzieży, gwałtów, czy seryjnych morderców - jak najbardziej tak!

    Mogę pisać zarówno jako top, switch i bottom. Kwestia uzgodnienia, czego oczekuje druga osoba.

    Jeżeli masz chęć ze mną coś napisać - zapraszam na PW.

    Sponsored content

    Lumi szuka Empty Re: Lumi szuka

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Nie 19 Maj 2024, 18:31