Maybe I'm looking for you?

    momonde
    momonde
    Innocent Creature

    Punkty : 42
    Liczba postów : 10

    Maybe I'm looking for you? Empty Maybe I'm looking for you?

    Pisanie by momonde Sob 12 Sie 2023, 23:15

    Cześć, mam trochę wolnego czasu i chęć do napisania czegoś... Czegoś.
    Poniżej kilka propozycji ode mnie, ale jestem też otwarta na inne pomysły!

    School Story — historia zakazanej miłości między wykładowcą, a studentem. Tutaj widzę opcję podrywacza nauczyciela i ucznia, który daje się wciągnąć w pułapkę ALBO ucznia-playboya, który wyrywa spokojnego nauczyciela, no, ewentualnie coś jeszcze innego ;) uczniaków nie biorę pod uwagę, tylko 18+

    🠒 New Talent — historia o znanym muzyku/wokaliście, który zakochuje się w nowym członku zespołu/ ekipy. Ewentualnie odwrotna sytuacja — ktoś dołącza do zespołu i zakochuje się w gwieździe. Problemy z alko/narko/emocjami mile widziane

    BookLover — historia o pisarzu i czytelniku jego książek; pewien poczytny twórca ma serię książek, które mówią o miłości — jeden z jej fanów odkrywa, że w ostatniej części powieści autor zabija postaci i zupełnie nie rozumie tej decyzji, jest wręcz załamany i chce na własną rękę porozmawiać z autorem, który nie udziela informacji dlaczego właśnie tak skończył serie książek. Okazuje się jednak, że autor sam jest po ciężkim rozstaniu i dlatego postanowił zabić też swój projekt. Fan chce sprawić, ze autor znowu zacznie pisać, a także wymyśli nowe zakończenie dla swojej powieści, którą kochają tysiące ludzi na całym świecie.

    🠒 Corpo world — historia osadzona w wielkiej korporacji. Widzę tu pewnego siebie, dobrze ogarniającego świat korporacji pracownika i jego nowego współpracownika/ praktykanta. Może być to też nowy szef. Facet, któremu wszystko się do tej pory układało i nie potrzebował w życiu uczuć wyższych, a jedynie ONS, teraz ma się zmierzyć z zakochaniem, które przyszło niewiadomo skąd i zmierza - niewiadomo gdzie.

    🠒 Just friends? — historia stara jak świat, ale chcę ją przeżyć raz jeszcze, na nowo, po naszemu... Dwoje przyjaciół, mogą być w związkach, może jedna z tych osób jest w poważnej relacji, a druga po prostu nie potrafi się ustatkować? Może oboje są wiecznymi singlami, gdy nagle rodzi się w nich uczucie do tej drugiej osoby? Na początek może to być tylko seks. Może jeden numerek, o którym nie mogą zapomnieć? Może coś więcej? A może to tylko jedna osoba jest zakochana, z druga o tym nie ma pojęcia? Wyjdźmy z friend-zone, złammy kilka zasad.

      Obecny czas to Czw 09 Maj 2024, 21:06