Vibes.

    Hałas
    Hałas
    Minor Vampire

    Punkty : 12647
    Liczba postów : 2543

    Vibes. Empty Vibes.

    Pisanie by Hałas Pią 11 Lis 2022, 12:41

    Potrzebuję fabuły, która sprawi, że pęknie nam serce.

    Chciałabym napisać motyw, w którym relacja BDSM staje się ich jedynym ratunkiem przed całkowitym szaleństwem. Potrzebują siebie wzajemnie jak tlenu, żeby nie zwariować w świecie pełnym niebezpiecznego tempa.

    Omówmy nasze wizje na PW lubi Discord — sprawdźmy, czy w ogóle się zgramy.
    Hałas
    Hałas
    Minor Vampire

    Punkty : 12647
    Liczba postów : 2543

    Vibes. Empty Re: Vibes.

    Pisanie by Hałas Nie 11 Gru 2022, 14:37

    Hej.

    Mam kilka pomysłów, które chętnie zrealizuję tutaj lub na discordzie. Jeśli któryś do Ciebie przemówi, daj śmiało znać — jestem otwarta na wszelkiego rodzaju zmiany, kombinacje i dostosowanie fabuły pod nasze wspólne preferencje.
    Przyznaję szczerze, że jestem strasznym kinksterem, więc fajnie, gdybyś też był na to otwarty. Natomiast nie lubię, gdy seks stanowi główny motyw i podstawę całej fabuły.

    Chętnie napiszę z topem, bottomem lub switchem, natomiast zależy mi na tym, żeby Twoja postać nie składała się z tylko jednej cechy. A już tym bardziej, jeśli tą cechą będzie "uroczy". Ty rób wszystko, a ja będę słodki — nope.

    1. Moja postać to urzędnik. Taki, którego życie jest schematyczne, paskudnie szare i nudne. Każdy jego dzień wygląda tak samo. Budzi się rano, wykonuje szereg tych samych czynności. Otwiera szafę i wybiera strój — spośród siedemnastu tych samych koszul i pięciu jednakowych garniturów. Nie ma w jego przestrzeni nic, co byłoby zaskakujące i spontaniczne, każdą chwilę ma uporządkowaną i zaplanowaną.
    Pewnego dnia koledzy w pracy chcą zażartować i zakładają mu Tindera. Urzędnik w końcu postanowił się skusić i zaczął przeglądać profile użytkowników. Nie liczył na to, że znajdzie tam cokolwiek ciekawego. Nie spodziewał się też, że od tego momentu jego życie ulegnie niesamowitej zmianie.
    Dał namówić się na spotkanie z pewnym mężczyzną... Jedna randka. Nic wielkiego. Ten sam szary garnitur, ta sama biała koszula. Odnalezienie się jednak w sytuacji tak pozbawionej planu jak to spotkanie, okazuje się być dla niego trudne.
    Postanawia, że to nigdy więcej się nie powtórzy. Wraca do swojego schematycznego, szarego życia, kompletnie nieświadom tego, że od momentu spotkania z tamtym mężczyzną, stał się jego obiektem. Źródłem fascynacji obsesyjnego stalkera, dla którego proste przybijanie pieczątek przez urzędnika stało się czymś niesamowicie atrakcyjnym. Do tego stopnia, że jest przy nim zawsze. Obserwuje. Czujny i uważny, kompletnie niestabilny psychicznie.

    2. Lubię fabuły osadzone w klimacie liceum, ale tylko jeśli akcja dzieje się między nauczycielami lub dyrektorem. Bez angażowania dzieciaków. Chętnie napisałabym fabułę, w której w tle tkwi przemoc fizyczna.
    Moją postać widzę jako sekretarza dyrektora placówki, który sam nie posiada żadnych wyższych kwalifikacji. Trzyma się tego miejsca rękami i nogami, uznając je za naprawdę świetną posadę, choć często pracuje ponad własne siły. Jednocześnie jest związany z samym dyrektorem, tkwią w dość toksycznym i niewygodnym związku. Kwestia Twojej postaci pozostaje do omówienia — może być innym pracownikiem szkoły lub rodzicem jednego z uczniów. Chciałabym, żeby zauważył przemoc, w jakiej tkwi sekretarz i spróbował interweniować.

    3. Ostatnia fabuła jest osadzona w czasach świeżo po zakończonej II Wojnie Światowej. Twoja postać to lekarz, który pracował przez cały ten czas w jednym ze szpitali, zajmując się rannymi. Teraz, gdy wojna dobiegła końca, do kraju są ściągani z frontu żołnierze, którzy wciąż potrzebują pomocy. Szara, brudna rzeczywistość po chwilowym entuzjazmie wynikającym z zakończonego konfliktu. Wśród nich znajdzie się moja postać — dawny kochanek Twojego lekarza, obarczony paskudnym PTSD.
    Hałas
    Hałas
    Minor Vampire

    Punkty : 12647
    Liczba postów : 2543

    Vibes. Empty Re: Vibes.

    Pisanie by Hałas Pią 05 Maj 2023, 10:50

    Chcę powrócić do jednego ze swoich ulubionych motywów, więc zapraszam!
    Siebie widzę grającą postacią X.

    X i Y byli kiedyś parą — za czasów studenckich. Z czasem jednak związek się rozszedł, każdy poszedł w swoją stronę i jako-tako funkcjonują.
    Los chciał, że spotykają się ponownie i są ze sobą służbowo bardzo mocno związani. Korpobiurwy? Może być. Policjanci? Cokolwiek wybierzemy, będzie okej. Z czasem Y orientuje się, że u X nie wszystko jest okej... Zauważa podejrzane siniaki. Dziwne zachowanie. Aż dociera do niego, że były partner jest ofiarą przemocy domowej.

    Jak to potoczy się dalej? Zdecydujemy.
    Hałas
    Hałas
    Minor Vampire

    Punkty : 12647
    Liczba postów : 2543

    Vibes. Empty Re: Vibes.

    Pisanie by Hałas Sob 08 Lip 2023, 22:50

    Wymyśliłam sobie, że chciałabym napisać fabułę z nutką fluff.

    Nasze postaci żyją od lat w związku, są już starymi tetrykami. Tu im strzyka, tam ich boli. Ten typ, co zamyka okna w zgrzanym autobusie, bo boi się, że go przewieje.

    Ale cała historia będzie przeplatana ich wspomnieniami. Będą huśtać psa-emeryta na placu zabaw dla dzieci, wymieniając się komentarzami w stylu: pamiętasz, jak się poznaliśmy? Albo, w innym tonie: a pamiętasz, co odwaliłeś latem 1996 roku!?

    Nie interesuje mnie pisanie scen erotycznych, gdy są już ledwie zipiącymi starcami. To zostawmy na retrospekcje i słodkie wspomnienia. Chodzi mi o całą gamę emocji, która będzie im towarzyszyć. Od uroczej przeszłości, po wypominanie sobie momentów, gdy któryś z nich pakował walizkę, żeby wynieść się raz na zawsze, a później i tak wracał.

    I gdzieś z tyłu głowy ta smutna perspektywa, że ich czas powoli dobiega końca...
    dreamcatcher
    dreamcatcher
    Prime Daemon

    Punkty : 2304
    Liczba postów : 464

    Vibes. Empty Re: Vibes.

    Pisanie by dreamcatcher Pon 17 Lip 2023, 22:57

    Hałas napisał:
    1. Moja postać to urzędnik. Taki, którego życie jest schematyczne, paskudnie szare i nudne. Każdy jego dzień wygląda tak samo. Budzi się rano, wykonuje szereg tych samych czynności. Otwiera szafę i wybiera strój — spośród siedemnastu tych samych koszul i pięciu jednakowych garniturów. Nie ma w jego przestrzeni nic, co byłoby zaskakujące i spontaniczne, każdą chwilę ma uporządkowaną i zaplanowaną.
    Pewnego dnia koledzy w pracy chcą zażartować i zakładają mu Tindera. Urzędnik w końcu postanowił się skusić i zaczął przeglądać profile użytkowników. Nie liczył na to, że znajdzie tam cokolwiek ciekawego. Nie spodziewał się też, że od tego momentu jego życie ulegnie niesamowitej zmianie.
    Dał namówić się na spotkanie z pewnym mężczyzną... Jedna randka. Nic wielkiego. Ten sam szary garnitur, ta sama biała koszula. Odnalezienie się jednak w sytuacji tak pozbawionej planu jak to spotkanie, okazuje się być dla niego trudne.
    Postanawia, że to nigdy więcej się nie powtórzy. Wraca do swojego schematycznego, szarego życia, kompletnie nieświadom tego, że od momentu spotkania z tamtym mężczyzną, stał się jego obiektem. Źródłem fascynacji obsesyjnego stalkera, dla którego proste przybijanie pieczątek przez urzędnika stało się czymś niesamowicie atrakcyjnym. Do tego stopnia, że jest przy nim zawsze. Obserwuje. Czujny i uważny, kompletnie niestabilny psychicznie.

    Podoba mi się ten pomysł!
    Wręcz czuję, że nadam się bardzo dobrze do stworzenia stalkera z Twojego opisu.
    Jeśli jeszcze nie zrealizowałaś tego pomysłu, to bardzo chętnie go pociągnę tutaj. Co Ty na co?

    P.S.
    To moje pierwsze kroki tu, na forum, więc pardon jeśli mam napisać gdzieś indziej, czy coś... Będę wdzięczny za pomoc!
    Hałas
    Hałas
    Minor Vampire

    Punkty : 12647
    Liczba postów : 2543

    Vibes. Empty Re: Vibes.

    Pisanie by Hałas Wto 18 Lip 2023, 09:40

    Sprawdź prywatne wiadomości.  :)
    Hałas
    Hałas
    Minor Vampire

    Punkty : 12647
    Liczba postów : 2543

    Vibes. Empty Re: Vibes.

    Pisanie by Hałas Czw 20 Lip 2023, 20:47

    A cholera, co mi tam. Najwyżej nikt nie odpowie.

    Chętnie napiszę coś, czego jeszcze absolutnie nigdy nie robiłam. Chcę czegoś w stylu omegaverse, ale na naszych zasadach. Pomysł mam kinky, cholernie niepoprawny, ale daleki od "miłości od pierwszego gwałtu."

    C'mon baby, let's go crazy.
    Hałas
    Hałas
    Minor Vampire

    Punkty : 12647
    Liczba postów : 2543

    Vibes. Empty Re: Vibes.

    Pisanie by Hałas Nie 26 Lis 2023, 18:29

    Powrót do żywych.

    Szukam nowej fabuły. Ciężkiej, pełnej emocji, w której moja postać będzie próbowała przetrwać. Coś, co będzie niewygodne i piękne jednocześnie. Co sprawi, że zasypiając, będziemy myśleć o tym jak bardzo nasi bohaterowie cierpią.

    Tu lub Discord.
    Hałas
    Hałas
    Minor Vampire

    Punkty : 12647
    Liczba postów : 2543

    Vibes. Empty Re: Vibes.

    Pisanie by Hałas Sro 27 Gru 2023, 13:32

    Bardzo mocno utkwiła mi w głowie potrzeba napisania czegoś z BDSM w tle. Zależy mi na czymś naprawdę porządnym, gdzie relacja nie będzie jedynie seksualna, a sięgnie znacznie dalej i głębiej. 

    Emocji pragnę! Od ciebie będzie zależało jak bardzo toksycznych.

    Sponsored content

    Vibes. Empty Re: Vibes.

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Czw 09 Maj 2024, 11:32