Guess who's back!

    YoungKitty
    YoungKitty
    Innocent Creature

    Punkty : 219
    Liczba postów : 3
    09012019

    Guess who's back! Empty Guess who's back!

    Pisanie by YoungKitty

    Guess who's back!

    O mnie: Obecnie studentka i dziennikarka jednej z wydziałowych gazet. Jestem beznadziejnie zakochana w Poznaniu, w którym (poza powrotami do domu rodzinnego z okazji różnych świąt) na co dzień żyję i w jednym z wykładowców, z którym miałam zajęcia tylko w zeszłym semestrze, więc widuję go sporadycznie (nad czym mocno ubolewam). Interesuje mnie kultura krajów azjatyckich, marketing&coaching oraz socjologia i psychologia. Jeśli tylko mam czas, czytam książki, ewentualnie mangi. Sporadycznie chadzam do kina, za to całkiem często na różne konferencje — szczególnie te, które odbywają się na moim wydziale. Anime, seriale i filmy oglądam głównie wtedy, gdy nie powinnam, czyli w czasie sesji. No i całkiem często zdarza mi się grać w gry (choć nie Tomb Raider, heh). Jednakże moim głównym hobby jest pisanie i głównie temu wróciłam na forum — zaczęło mi brakować pisania dla przyjemności, a pamiętam, że zawsze można tu było znaleźć osoby, z którymi można było się świetnie bawić przy wspólnym tworzeniu. :D


    Lubię: Szeroko pojmowane fantasy (krasnoludy, elfy, wąpierze i tak dalej) i science-fiction (w tym: space-opery, postapo, utopie i dystopie, cyberpunk, steampunk, dieselpunk oraz inne -punki). Odnajdę się w uniwersach książkowych (np. HP lub Świecie Dysku albo Wspomnieniu o przeszłości Ziemi), serialowych (przykładowo Hannibal czy House of Cards), światach niektórych gier (tu szczególnie produkcje firm BioWare i Katauri, ale też np. Fallout nie jest mi obcy), filmów oraz mang i anime (przy ostatnich kategoriach przykładów nie podaję z czystego lenistwa — ważna cecha charakteru, którą podświadomie ominęłam, pisząc o sobie w pierwszym punkcie). Nasza rzeczywistość (zarówno czasy współczesne, jak i te dawno minione) też w sumie bywa spoko.


    Oczekuję: Sama raczej nie mam zbyt wiele czasu na pisanie (i właśnie dlatego teraz siedzę nad tym postem, brawo ja), więc raczej nie będzie dla mnie dobrym partnerem ten, kto będzie oczekiwał codziennego odpisywania (oczywiście nie mówię, że to się w ogóle nie wydarzy, bo może, ale raczej będzie to wyjątek niż reguła). Wolę pisać rzadziej (raz na tydzień/dwa/czasem nawet trzy), za to z większą starannością oraz kreatywnością — i tego samego oczekuję od współtwórcy. Niewiele chcę, czyż nie?


    Nie lubię: Mało jest takich tematów. Niemniej raczej nie odnalazłabym się w takich jak furry, pissing czy koprofilia. Choć z drugiej strony jestem zdania, że swoje bariery należy przełamywać, więc kto wie, może jeszcze kiedyś się do nich przekonam. Z naciskiem na może.


    Share this post on: reddit

    No Comment.


      Obecny czas to Sob 27 Kwi 2024, 05:52