Księże z watą cukrową

  Share
  avatar
  Dakota Virka
  Ciekawość

  Punkty : 2
  Liczba postów : 1

  Księże z watą cukrową

  Pisanie by Dakota Virka on Sro 09 Sty 2019, 15:00

  Księże z watą cukrową

  O mnie: Cześć wszystkim, których zebrała ochota na przeglądanie mojej autoprezentacji. Kim jestem? Jestem takim małym kimś, kto kocha całym sercem pisać. Żyję w tym pięknym, fikcyjnym świecie już ponad a co za tym idzie? Jeszcze się nie znudziłem i mam ochotę zawojować tutaj z kimś! Jestem człowiekiem, popełniam błędy, jednak niesamowicie wciągam się w opowiadania i zawsze staram się dogodzić nie tylko sobie (HEHE, NIEŚMIESZNY ŻART) ale też i partnerowi fikcyjnemu.


  Lubię: Przede wszystkim lubię bogatych skurczybyków, co chodzą na siłownię! Ale nie tylko.
  A tak naprawdę, to jestem ugodowy i dostosuję się do każdego pomysłu. Od prozy życia, przez bogactwo codzienne a kończąc na fantastyce. Chociaż chętnię przygarnę jakiegoś rycerza, księcia, barbarzyńcę, a nawet (seksownego) vampirka.


  Oczekuję: Oczekuję głównie ciągłości, nie lubię przerw w pisaniu (chyba że masz wyjazd). Jestem uległy, nie lubię dominować, ale kto wie, może to zrobię, gdy zwiążę Ci oczy, dłonie i zmuszę do małej zabawy sam na sam... Ale to zotawmy na kiedyś. Teraz przede wszystkim chcę Ciebie, dzisiaj, teraz, natychmiast. Preferuję pisanie na GG (treść nie musi być długa, ale takie też akceptuję), ale też możemy robić to tutaj. Mam sporo czasu, więc? Do dzieła!"


  Nie toleruję: OLEWATORSTWA, ZNIKANIA I BRAKU POMYSŁÓW.   Obecny czas to Czw 17 Sty 2019, 06:51