Księże z watą cukrową

    Dakota Virka
    Dakota Virka
    Innocent Creature

    Punkty : 4
    Liczba postów : 3
    09012019

    Księże z watą cukrową Empty Księże z watą cukrową

    Pisanie by Dakota Virka

    Księże z watą cukrową

    O mnie: Cześć wszystkim, których zebrała ochota na przeglądanie mojej autoprezentacji. Kim jestem? Jestem takim małym kimś, kto kocha całym sercem pisać. Żyję w tym pięknym, fikcyjnym świecie już ponad a co za tym idzie? Jeszcze się nie znudziłem i mam ochotę zawojować tutaj z kimś! Jestem człowiekiem, popełniam błędy, jednak niesamowicie wciągam się w opowiadania i zawsze staram się dogodzić nie tylko sobie (HEHE, NIEŚMIESZNY ŻART) ale też i partnerowi fikcyjnemu.


    Lubię: Przede wszystkim lubię bogatych skurczybyków, co chodzą na siłownię! Ale nie tylko.
    A tak naprawdę, to jestem ugodowy i dostosuję się do każdego pomysłu. Od prozy życia, przez bogactwo codzienne a kończąc na fantastyce. Chociaż chętnię przygarnę jakiegoś rycerza, księcia, barbarzyńcę, a nawet (seksownego) vampirka.


    Oczekuję: Oczekuję głównie ciągłości, nie lubię przerw w pisaniu (chyba że masz wyjazd). Jestem uległy, nie lubię dominować, ale kto wie, może to zrobię, gdy zwiążę Ci oczy, dłonie i zmuszę do małej zabawy sam na sam... Ale to zotawmy na kiedyś. Teraz przede wszystkim chcę Ciebie, dzisiaj, teraz, natychmiast. Preferuję pisanie na GG (treść nie musi być długa, ale takie też akceptuję), ale też możemy robić to tutaj. Mam sporo czasu, więc? Do dzieła!"


    Nie toleruję: OLEWATORSTWA, ZNIKANIA I BRAKU POMYSŁÓW.


    Share this post on: reddit

    No Comment.


      Obecny czas to Pią 26 Kwi 2024, 10:16