Szukam bandziora

    Hosye
    Hosye
    Innocent Creature

    Punkty : 2
    Liczba postów : 2
    Wiek : 23

    Szukam bandziora Empty Szukam bandziora

    Pisanie by Hosye Pon 24 Sie 2020, 15:10

    X ma 18 lat, a życie już dało mu porządnie w kość. Mieszkając w jednej z nieprzyjemnych i szemranych okolic wraz z schorowaną babcią i młodszą siostrą jest zmuszony jak najszybciej znaleźć pracę i wejść w dorosłość. Podczas gdy jego rówieśnicy beztrosko imprezują, wyjeżdżają na wakacje i randkują, nastolatek musi zadbać o przyszłość swojej rodziny. Tylko co jeśli znajdzie się w niewłaściwym miejscu o niewłaściwym czasie?

    Y to bezwzględny morderca i szef jednej z największych rosyjskich mafii. Od małego wychowywany i szkolony na despotycznego tyrana za którego głosem pójdzie wiele ludzi. Perfekcyjnie posługuje się bronią, sprawdzając się znakomicie w roli lidera. Jest perfekcjonistą, człowiekiem zaciętym i nieugiętym. Pociąga za spust bez wahania zwłaszcza kiedy coś lub ktoś próbuje pokrzyżować jego plany. Nie zna strachu i rzadko okazuje litość. Jako pr
    zywódca doskonały potrafi docenić starania i lojalność członków swojego gangu.


    Szukam Y - chcę zimnego i beznamiętnego skurwysyna lubującego się w klimatach bdsm (duszenie, klapsy, wiązanie, przeciąganie za włosy)
    miło by było gdyby miał tatuaże i wiek powyżej 21 lat,
    nie przeszkadzają mi przekleństwa oraz opisy ostrego seksu (są wręcz pożądane!!)
    to nie ma być wesoła i przesłodzona historyjka o tym jak jeden koleś magicznie zmienia drugiego w ciepłą kluchę,
    rzecz jasna bohaterowie mają się w sobie z czasem zakochać, ale przed nimi długa i niełatwa, pełna dramatu i trudnych wyborów droga,
    zależy mi, aby historia działa się w czasach współczesnych

      Obecny czas to Sro 15 Maj 2024, 02:35