Sleepovers in my bed

    Kannika
    Kannika
    Tempter

    Punkty : 1116
    Liczba postów : 230
    Wiek : 26

    Sleepovers in my bed Empty Sleepovers in my bed

    Pisanie by Kannika Sro 31 Lip 2019, 16:05

    Wszystko co tutaj widać jest aktualne. Pewnie zazwyczaj mało co tu będzie, ale jak coś mi przyjdzie do głowy to wstawię.



    1


    Dwie przyjaciółki. Takie od zawsze, znają się od małego i wiedzą o sobie chyba wszystko. Obie utrzymują, że są hetero, ale kiedy akurat potrzebują seksu i nie mają nikogo pod ręką, zwracają się do siebie na wzajem. W końcu to tylko seks, nic wielkiego... prawda?
    Zależy mi na klimatach licealnych albo studenckich. Coś luźnego i niezobowiązującego, krótkie posty, częstotliwość bez znaczenia. Trochę pikanterii, sporo scen seksu, eksperymentowanie z fetyszami, jeszcze nie wiem jakimi, to się zobaczy. Może być mocny podział na stronę dominującą i uległą, może być bez. Jakieś dramy w tle, te sprawy. Generalnie to tylko koncepcja, sporo można dorzucić i wyrzucić.

    2


    Coś z różnicą wieku i pokomplikowaną relacją. Kobieta sukcesu, rozwódka, zmęczona ciągłymi pytaniami o nowego partnera, a raczej jego brak, postanawia zaskoczyć wszystkich swoim nowym romansem. Skoro mają gadać, to trzeba dać im prawdziwy sposób. Zatrudnia młodziutką studentkę, płacąc jej za odgrywanie roli jej partnerki. Zadłużona dziewczyna zgadza się bez większego wahania, bo co może być trudnego w udawaniu czyjejś dziewczyny? Problem w tym, że kontrakt nie obejmuje tylko publicznych wyjść, ale też... cóż, każdego innego aspektu jej życia.

    3


    Wszyscy lubimy motyw nauczyciel-uczeń, zwłaszcza w yuri. Moja propozycja to coś bardziej pokręconego. Uczennica/studentka postanawia wdać się
    w romans z nauczycielką, żeby wyciągnąć lepsze oceny. Nie spodziewa się tylko, że nie jest jedyną osobą, która nie gra czysto w tej relacji...

    Można się ze mną kontaktować przez wiadomości prywatne, a potem przez Discorda. Albo mailowo. Generalnie jakoś się dogadamy.



    Ostatnio zmieniony przez Kannika dnia Czw 18 Cze 2020, 18:32, w całości zmieniany 2 razy
    Kannika
    Kannika
    Tempter

    Punkty : 1116
    Liczba postów : 230
    Wiek : 26

    Sleepovers in my bed Empty Re: Sleepovers in my bed

    Pisanie by Kannika Pon 11 Maj 2020, 18:57

    Podbijam, bo w końcu mam jakieś konkretne pomysły

      Obecny czas to Pon 29 Kwi 2024, 05:24