Love Me Hurt Me

    Lärbro
    Lärbro
    Tempter

    Punkty : 863
    Liczba postów : 179

    Love Me Hurt Me Empty Love Me Hurt Me

    Pisanie by Lärbro Nie 23 Sty 2022, 02:05

    Pomysły będę na bieżąco uzupełniał, ale jak ktoś chciałby napisać coś ze swojego repertuaru, jestem otwarty także na inne propozycje!


    Ostatnio zmieniony przez Lärbro dnia Czw 02 Mar 2023, 14:58, w całości zmieniany 3 razy
    Lärbro
    Lärbro
    Tempter

    Punkty : 863
    Liczba postów : 179

    Love Me Hurt Me Empty Re: Love Me Hurt Me

    Pisanie by Lärbro Sob 04 Cze 2022, 19:44

    Pomysł #1 God's Groom

    X jest potomkiem rodziny, która od pokoleń służyła pewnemu bogu. Bardzo nienawistnemu. Bóstwo wiele wieków temu przeklęło rodzinę, zmuszając ich do uległości, a w razie nieposłuszeństwa czekały ich straszne wypadki.  
    Tylko, że w dzisiejszych czasach nikt już w te zabobony nie wierzy. Nigdy nic wielkiego się nie stało, rodzina X żyje normalnym życiem jak każda inna. Jedynie babcia, wciąż bardzo wierząca, nalega na arcyważny rytuał “zaślubin” dziewicy z bóstwem, dziejący się jedynie raz na trzy pokolenia, a rzekomo dający bóstwu energię do istnienia. Problemem jest tylko to, że w tej generacji nie urodziła się żadna kobieta i X musiałby przejąć tę rolę, byle tylko nie rozgniewać bóstwa.
    Chłopak, kochając swoją babcię, w końcu godzi się na tę głupotę, byle tylko sprawić jej przyjemność. Ale w każdym podaniu czai się ziarenko prawdy, a bóstwo przyjmuje ofiarę, jaką bezmyślnie złożył X.


    Widzę siebie w roli X, ale do dogadania.
    Relacja hate-love bardzo mile widziana, wszelkie god-complex także jak najbardziej, widzę tu toksyczny, wymuszony związek, przenikanie się światów i punktów widzenia. Oczywiście z nadzieją liczę tu też na poboczne wątki, wtrącanie się innych bogów i najchętniej większą intrygę w tym wszystkim.
    Widzę potencjał na wykreowanie ciekawego bóstwa, które może także niekoniecznie jest zadowolone ze swojego ludzkiego partnera, bo chociaż płeć mu nie przeszkadza, to może jednak wciąż ma coś za złe tej rodzinie, lub kurczowo trzyma się wspomnienia o kimś, nieustannie porównując go z X.



    Pomysł #2 Waves

    Rzeczywista rzeczywistość. X jest buntowniczym młodzieńcem, który ciągle wpada w tarapaty. Tym razem odwalił coś, za co go przyłapano i, dzięki wpływowym rodzicom (albo cokolwiek wymyślisz), zostaje tylko skazany na bardzo łagodne prace społeczne. Miejscowa biblioteka przeprowadza inwentaryzację i potrzebują dodatkowych rąk do pracy. Tam właśnie trafia problematyczny X, tam też pracuje starszy od niego o 10-15 lat Y. Już od początku między nimi iskrzy, w dobrym lub złym znaczeniu, ale przez najbliższych kilkanaście godzin (rozłożonych na kilka dni ofc) są na siebie skazani. Może Y zaczyna w końcu zwracać na X uwagę, której tej potrzebuje, a może denerwuje go swoją upierdliwością? Coś jednak musi w tym być, bo jednak X mimo wszystko decyduje od czasu do czasu pojawić się w tym znienawidzonym przybytku nawet po zakończeniu kary.

    Tutaj widzę siebie w roli starszego Y, facet nie boi się być stanowczy, a w młodzieńczych latach także nie był najprzykładniejszym obywatelem. Ale jak najbardziej podział do dogadania.
    Tu myślę, pasowałoby zarówno slowburn love jak i coś zupełnie płomiennego i namiętnego.
    Lärbro
    Lärbro
    Tempter

    Punkty : 863
    Liczba postów : 179

    Love Me Hurt Me Empty Re: Love Me Hurt Me

    Pisanie by Lärbro Sro 12 Lip 2023, 18:11

    Kilka kolejnych pomysłów, które od jakiegoś czasu kiełkowały w mojej głowie. Jestem otwarta na wszelkie modyfikacje i dogadanie szczegółów. Właściwie dużą część pomysłów mam już rozwinięte, ale chętnie poznam Twoje spojrzenie na daną fabułę!

    Runaway
    X odkąd tylko pamięta należy do sekty/kultu. Czy mu tam dobrze? Nie wiadomo, nie zna po prostu innego życia. W ramach programu integracji/w nagrodę za wyniki/z jakiegokolwiek innego powodu wybiera się na wycieczkę do pobliskiej uczelni/parku rozrywki/kina/gdzieś do świata zewnętrznego, oczywiście pod ścisłym nadzorem opiekunów. Podczas tego wyjścia, gubi się/odrywa się od grupy i przypadkiem spotyka Y. Trochę love from the first sight, bo Y będzie się starał wyrwać X z tej sekty. Możemy tutaj zagrać prosty scenariusz, albo skomplikować go nieco, gdyby X miał już i tak sekretnego kochanka (oczywiście zakazany związek) gdzieś wewnątrz organizacji, albo był synem przywódcy sekty.

    Blood for sale
    Nie mam jakiś szczególnych ciągot do wampirów, raczej chodzi mi tu o koncept sam w sobie, który spodobał mi się ze względu na wiele możliwości rozwoju.
    X jest raczej biedny, a studia/długi trzeba jakoś spłacić. Zależy jak bardzo legalny chcemy z tego zrobić interes, więc albo znalazł w internecie ogłoszenie, albo dowiedział się z jakiś źródeł i po prostu zadecydował, że będzie sprzedawał swoją krew wampirom, którzy oczywiście znani są z nadmiaru pieniędzy i potrzeby posiłkowania się.

    Intrigue for breakfast
    Pomysl luźno inspirowany odwróconym haremem. Królewski pałac w którym rządy sprawuje król albo władczyni. Do pałacowego haremu zapraszani są tylko młodzi, przystojni mężczyźni. Oczywiście zależy mi na knowaniu i wbijaniu sobie noży w plecy, ale też z załatwianiem sobie przysług i wpływów przez komnaty sypialniane. Możemy to wrzucić w klimaty staroazjatyckie, fantasy, skandynawskie albo cokolwiek nam wpadnie do głowy. Dużo możliwości paringów/trójkątów/innych wielokątów. Oczywiście nie odrzucam wątku romantycznego, ba, będzie jeszcze bardziej podbity tymi zdradzieckimi okolicznościami. Które uczucie jest prawdziwe, a które jest tak dobrze ukryte, że nawet najbardziej wścibscy słudzy się go nie domyślają? Możemy kombinować różne związki między: Lordem/Panią - Faworytami(więcej niz jeden, czemu nie) - Sługami i urzędnikami - Wybrańcami niższymi rangą - Dziedzicem panującego - Zwykłym mieszczaninem (niegodnym 'własności' władcy ofc).
    TW
    W związku z różnymi nieprzyjemnościami jakie mężczyźni mogą sobie robić w takim środowisku, może się zrobić dosyć nieprzyjemnie, gwałtownie i krwawo. Mogą się też zdarzyć nieletni, choć tu nie musimy zbyt obrazowo opisywać krzywd.
    Lärbro
    Lärbro
    Tempter

    Punkty : 863
    Liczba postów : 179

    Love Me Hurt Me Empty Re: Love Me Hurt Me

    Pisanie by Lärbro Sob 19 Sie 2023, 13:54

    Nie liczę tu na długą fabułę, raczej szybki one shot.

    X wchodzi do knajpy z grupą przyjaciół, a za barem stoi najprzystojniejszy chłopak jakiego w życiu widział. X nie może przestać o nim myśleć i w końcu przychodzi w to samo miejsce kilka razy dopóki znów go nie zobaczy. Siada przy barze, zamawia alkohol, cierpliwie czekając, byle tylko on obsługiwał. Daje sowite napiwki, choć sam nie jest przesadnie bogaty i jemu też stawia shoty. Nie liczy na wielki romans z bajki, po prostu gdy jest wystarczająco pijany mówi mu jak zajebiście wygląda.

    Jak zareaguje Y? Czy nie lubi mężczyzn, czy ma dziewczynę, czy może zdecyduje się na jedną wspólną noc?
    Szukam Y.
    Lärbro
    Lärbro
    Tempter

    Punkty : 863
    Liczba postów : 179

    Love Me Hurt Me Empty Re: Love Me Hurt Me

    Pisanie by Lärbro Wto 29 Sie 2023, 13:29

    ~Crossoverdress

    Pomysł, który już od jakiegoś czasu mieszka rent free w mojej głowie.

    opcja 1) X nigdy nie czuł się dobrze jako mężczyzna, więc zaczął zapuszczać włosy i podkradać siostrze/kupować potajemnie spódniczki i szminki. Coraz częściej wychodzi publicznie jako dziewczyna (może nawet pracuje gdzieś jako kelnerka, hostessa czy coś?), a że jest dosyć ładna to wpada w oko Y. Y próbuje zagadać, może zrobić zdjęcie albo odszukać dziewczynę w jakiś sposób w socjalach, pytając po znajomych etc.

    opcja 2)  X i Y są dobrymi przyjaciółmi od dzieciństwa. Tak dobrymi, że w pewnym momencie pada nawet magiczne “Gdybyś był dziewczyną to pewnie bym się z tobą umówił.” Może X będzie próbował wciąż być jego przyjacielem, ale “przypadkiem” spotkać go też jako dziewczyna i wieść niejako podwójne życie? A może ich drogi się rozejdą, ale zdanie tak trafiło do głowy X, że spróbował żyć jako dziewczyna, spodobało mu się i magicznym trafem właśnie w tym obliczu natknął się po latach na Y.

    opcja 3) X i Y są zaciętymi wrogami. Wzajemna nienawiść w szkole/pracy sięga do żywego. Sprawa ‘nieco’ się komplikuje, gdy Y spotyka gdzieś X w nieco bardziej dziewczęcym wydaniu. Może nie rozpozna go na pierwszy rzut oka i będzie próbował zarywać, co X może wykorzystać na swoją korzyść? A może Y zagra podwójną pułapkę, rozpozna X, ale będzie strugał głupa dla własnych korzyści?

    opcja 4) mix&match, pomieszanie wszystkiego, randomowe pomysły, które gdzieś po drodze albo w czasie ustaleń wpadną nam do głowy i będą miały jakiś sens.

    To może być trochę grząski teren, bo nie wiem czy każdy będzie się czuł dobrze w temacie crossdressingu/ewentualnej tranzycji (zależnie jak pociągniemy fabułę). Nie podchodzę do tego sztampowo i płytko, przepraszam, jeśli tak to brzmi, wiem, że to nie jest taka prosta sprawa. Pomysły opisane bardzo ogólnie i uproszczonym tokiem myślenia, by po prostu przedstawić zamysł, jestem bardzo chętna, by opisać to w bardziej “skomplikowany”, realistyczny sposób.
    Lärbro
    Lärbro
    Tempter

    Punkty : 863
    Liczba postów : 179

    Love Me Hurt Me Empty Re: Love Me Hurt Me

    Pisanie by Lärbro Nie 25 Lut 2024, 00:50

    Mam ochotę na trochę demoralizacji, w jakiejkolwiek postaci.

    Może grzeczny ułożony chłopaczek z prywatnej szkoły i uliczny typ spod mrocznej gwiazdy?
    A może oboje zepsuci do cna, widzący cząstkę dobra jedynie w sobie nawzajem?
    Ktoś kto musi bronić dobrej reputacji i ktoś kto nie ma nic do stracenia.
    Albo ślepy wrażliwy chłopak z łobuzem-asystentem w ramach pracy społecznej?
    Krótka historia niekoniecznie z dobrym zakończeniem, lub zupełnie przeciwnie, dużo dram, ale za to żyli długo i szczęśliwie?
    Jestem otwart na wszystkie możliwości i kombinacje, zaskocz mnie, na pewno się dogadamy
    Co do zarysu fabuły - jakiś tam mam, ale wolna amerykanka.

    Sponsored content

    Love Me Hurt Me Empty Re: Love Me Hurt Me

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pią 29 Mar 2024, 02:56