Przyjdź po bambusowego listka z pomysłem

    Panda
    Panda
    Tempter

    Punkty : 969
    Liczba postów : 201

    Przyjdź po bambusowego listka z pomysłem  Empty Przyjdź po bambusowego listka z pomysłem

    Pisanie by Panda Wto 11 Sty 2022, 00:40

    Świat Realistyczny

    Zgubne Sekrety
    :

    Fantastyka

    Such Horrible Things
    :

    Power Struggle
    :

    Druga Szansa
    Rok 20XX, w świecie z zawansowanymi cudami technologicznymi z potencjałem by zbawić świat. Niestety i tu wygrała chciwość. Wszystkie kraje podzielone są wojnami, mniejszymi jak i większymi, rodziny rozerwane między wszystkimi stronami konfliktu. Co najgorsze, ta zła strona ma tendencje do porywania obywateli z wybitnymi osiągnięciami by zrobić z nich mordercze maszyny na każde zawołanie.
    Taki los spotkał X którego zwerbowano do najnowszego programu. Żołnierz asasyn, z czipem w głowie wymuszającym posłuszeństwo. Wprawnie eliminował kolejne zlecenia aż w końcu trafił na Y, swojego narzeczonego z poprzedniego życia zanim wszystko zaczęło się spać.
    Y był pewien, że X został zabity co pchnęło go ku dołączeniu do grupy oporu wraz z resztkami rodziny ukochanego. Zaczął w końcu układać sobie na nowo życie, walcząc z wielkim złem ich świata. Tylko co wygra gdy X spadnie mu na głowę, bez żadnych wspomnień, bez pamięci? Serce czy rozum?

    Tu potrzebuje raczej pozycji Y. Jest tu sporo do uzgodnienia i dogadania. Trochę ambitny pomysł bo zwykle nie odnajduje się w takich tematach. Ale co to za zabawa trzymać się tylko tego co komfortowe i znane.

    Kanon

    Bloody Hunt
    Suginami, piętnasta dzielnica Tokyo i główne miejsce zamieszkania jak i pracy X. Inwestygator pnący się szybko po szczeblach awansów ku górze. Tym bardziej irytowało go, że od ponad roku nie byli w stanie wytropić ghoula który siał spustoszenie w ich dzielnicy. Na ulicach regularnie pojawiały się w połowie zjedzone szczątki i wskazówki które prowadziły do nikąd.
    Piętnasta dzielnica okazała się idealnym placem zabaw dla Y. Okrzyknięto go Ćmą, dzięki połęczeniu ukaku i rinkaku które razem tworzyły kagune chimerę przypominającą skrzydła ćmy księżycowej. Dzięki temu połączeniu typów Rc stworzył spore wyzwanie dla CCG, zwodząc bez problemu wszystkich inwestygatorów.
    Ponad rok był nieuchwycony, co napełniło go pewnością siebie. Do tego stopnia, że na następną ofiarę wybrał X na którego wpadł przypadkiem, w popularnej kawiarni.

    Poszukuję inwestygatora X, który swoim ciętym językiem i charakterem złapię uwagę cwanego ghoula na tyle, że ten postanowi mu władować się budziorami w życie.

    You're ice cold, love
    :

    Lista luźnych pomysłów bez konkretnego pomysłu na fabułę.
    ~ Realia Harry Potter. W czasach szkolnych bądź po, postaciami z książek jak i własnymi. Są paringi które lubię oraz takie których nie trawię. Szczegółami chętnie podzielę się na priv.
    ~ Jakiś wątek z rodzeństwem rywalizującycm o tego samego faceta.
    ~ Magia, wojownicy, różnice w pozycji i mocy.


    Ostatnio zmieniony przez Panda dnia Sob 30 Kwi 2022, 02:55, w całości zmieniany 15 razy
    Panda
    Panda
    Tempter

    Punkty : 969
    Liczba postów : 201

    Przyjdź po bambusowego listka z pomysłem  Empty Re: Przyjdź po bambusowego listka z pomysłem

    Pisanie by Panda Wto 11 Sty 2022, 10:28

    Up~
    Panda
    Panda
    Tempter

    Punkty : 969
    Liczba postów : 201

    Przyjdź po bambusowego listka z pomysłem  Empty Re: Przyjdź po bambusowego listka z pomysłem

    Pisanie by Panda Nie 20 Lut 2022, 21:07

    Upp~
    Panda
    Panda
    Tempter

    Punkty : 969
    Liczba postów : 201

    Przyjdź po bambusowego listka z pomysłem  Empty Re: Przyjdź po bambusowego listka z pomysłem

    Pisanie by Panda Nie 27 Lut 2022, 21:43

    Haaaa, znów mały upik
    Panda
    Panda
    Tempter

    Punkty : 969
    Liczba postów : 201

    Przyjdź po bambusowego listka z pomysłem  Empty Re: Przyjdź po bambusowego listka z pomysłem

    Pisanie by Panda Pią 25 Mar 2022, 22:42

    Up
    Panda
    Panda
    Tempter

    Punkty : 969
    Liczba postów : 201

    Przyjdź po bambusowego listka z pomysłem  Empty Re: Przyjdź po bambusowego listka z pomysłem

    Pisanie by Panda Sob 16 Kwi 2022, 17:03

    Koleny update

    Sponsored content

    Przyjdź po bambusowego listka z pomysłem  Empty Re: Przyjdź po bambusowego listka z pomysłem

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pią 29 Mar 2024, 00:08