Daddy issues

    Dante
    Dante
    Daemon

    Punkty : 2512
    Liczba postów : 517
    Skąd : Z kosmosu

    Daddy issues Empty Daddy issues

    Pisanie by Dante Pon 08 Lis 2021, 06:07

    No hej!

    Nie ma to jak obudzić się z myślą, że chce mi się pisać.
    Najlepiej coś lekkiego w stylu "jestem-nastolatkiem-i-mam-crusha-na-starego-mojego-przyjaciela" albo "...na-chłopaka-mojej-matki".
    Rola mi obojętna, a szczegóły do dogadania (chętnie zbuduję wokół tego dłuższą fabułę z mrocznymi wątkami, jeśli trafi się odpowiednia dusza).

    W sprawie współpracy proszę mnie zaczepić na PW lub gdziekolwiek.
    Koss Moss to moje alterkonto, więc można też tam.

    Obrazek dla zachęty!

    Daddy issues Tumblr10
    Koss Moss
    Koss Moss
    Minor Vampire

    Punkty : 11735
    Liczba postów : 2431
    Skąd : z Kosmosu
    Wiek : 105

    Daddy issues Empty Re: Daddy issues

    Pisanie by Koss Moss Sro 20 Kwi 2022, 18:45

    Chciałam dodać ogłoszenie o tytule Daddy Issues, zobaczyłam, że takie już istnieje, i prawie napisałam do samej siebie.

    :grumpy:

    Ale do rzeczy. Szukam kogoś, kto napisze ze mną historię opartą na dużej (25-30 lat) różnicy wieku (dzieciak od 16 lat do wczesnej dwudziestki i dojrzały mężczyzna). Nie musi, choć może być incest, bo jestem spaczona i ciągnie mnie do kontrowersji. W głowie mam zamysł, którego jakoś nigdy jeszcze nie udało mi się satysfakcjonująco rozwinąć, a mianowicie…

    Facet jakiejś rozwiązłej kurwy wraca do swojego domu po długim czasie (np. z więzienia, albo może skrywał się gdzieś, zmuszony przez mafię). Ona jest już dla niego spisana na straty, ale jej (albo ich wspólny) dzieciak zawsze miał u typa szczególne względy, nawet jeśli ostatni raz widział chłopca, jak ten miał parę lat. Może jakieś szkolne dramy w tle? Przestępczy światek? Prostytucja? Rola jest mi obojętna!

    Jestem też otwarta na inne scenariusze, w których np. jedna strona ma pozycję władzy wobec drugiej: nauczyciel/uczeń, pracodawca/praktykant, mafioso/syn wroga itd.
    Jeśli cokolwiek Cię zainteresowało, to daj mi znać tutaj albo za pośrednictwem PW (może być też GG/Discord) :>

    PS: jedyne, czego wymagam, to NIE są częste odpisy, tylko w miarę poprawna polszczyzna – nie czepiam sie , ale notoryzzne stawianie spacji przez przecnikiem to dla mnie  troche za dużo~ ;(

    Attention pic!

    Daddy issues Tumblr_ps7culemOW1vxezx2o1_r1_500
    Dante
    Dante
    Daemon

    Punkty : 2512
    Liczba postów : 517
    Skąd : Z kosmosu

    Daddy issues Empty Re: Daddy issues

    Pisanie by Dante Wto 28 Cze 2022, 07:16

    Hej! Odblokowałam trochę mocy przerobowych i chętnie rozpocznę coś nowego.

    :omfgcat:

    Oprócz pomysłów, które opisałam w powyższych postach, chętnie zrealizowałabym coś z motywem pewnego zezwierzęcenia w uniwersum A/B/O, ale z założeniem, że męskie omegi i kobiece alfy to niezbyt częste niepłodne mutacje. Ze względu na dyskryminację i ryzyko ubezwłasnowolnienia takie jednostki mogłyby starać się ukrywać swoją tożsamość, co dawałoby alfie pole do nadużyć po poznaniu sekretu omegi. Akcja może być w szkole, w zwykłym sąsiedztwie, w świecie demonów, w szeregach mafii, podczas apokalipsy zombie, a nawet w kosmosie – możliwości są nieskończone ;>

    Piszę również po angielsku, więc jeśli ktoś miałby ochotę sobie odrdzewić język na przykład, to zapraszam!


    Ostatnio zmieniony przez Dante dnia Nie 29 Sty 2023, 23:55, w całości zmieniany 1 raz
    Koss Moss
    Koss Moss
    Minor Vampire

    Punkty : 11735
    Liczba postów : 2431
    Skąd : z Kosmosu
    Wiek : 105

    Daddy issues Empty Re: Daddy issues

    Pisanie by Koss Moss Nie 29 Sty 2023, 23:45

    Trochę mnie nie było, ale mam w końcu odrobinę czasu na stworzenie czegoś nowego ;> Pomysły powyżej aktualne. Zainteresowanych proszę o rzucenie do mnie wiadomości prywatnej.

    Sponsored content

    Daddy issues Empty Re: Daddy issues

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pią 19 Kwi 2024, 15:33