Szczwany Lis

    Szczwany Lis
    Szczwany Lis
    Innocent Creature

    Punkty : 33
    Liczba postów : 9
    14032021

    Szczwany Lis Empty Szczwany Lis

    Pisanie by Szczwany Lis

    Szczwany Lis

    O mnie: Małe, rude stworzenie, które sczytuje słowa równie często, co je z siebie wypluwa.


    Lubię: Bardziej w szczególe: relację pan-sługa. Brutalność. Bezczelność. Cierpienie. Lubię pisać postacią uległą, co nie oznacza, że odnajduję się w roli słodkiego, płaczącego chłoptasia. Jestem w końcu lisem, a lisy są całkiem butne.
    Bardziej w ogóle: fantastyka, zwykłe obyczajówki, omegaverse - bardziej zależy od pomysłu na postacie, niż od pomysłu na fabułę.


    Oczekuję: Zaangażowania. Powiedzmy sobie szczerze, czy ja wyglądam jak koń pociągowy z tym puszystym ogonem? Nie uciągnę fabuły samodzielnie. Liczę na wymianę pomysłów - nie oznacza to jednak, że zaakceptuję wszystko jak leci.


    Nie lubię: Tematyka półludzi/półzwierząt w ogóle mnie nie interesuje. A poza tym... nie przepadam za tworzeniem skomplikowanego i rozbudowanego świata już na samym początku pisania. Z czasem wszystko można dograć i doprecyzować, jeśli współpraca dobrze pójdzie, ale opisywanie zawiłego ustroju politycznego w państwie X z opisem na 3 strony nie jest dla mnie, gdy nie wiemy nawet, czy będzie to znajomość dłuższa niż na trzy/cztery posty.
    Na początku prosto, jak po sznurku - więcej dialogów i budowania relacji, dopiero później wspólne planowanie wojen, zdrad, plag i zakładanie rodziny. Trochę cierpliwości i kradnąc jajko, możesz wyhodować z niego tłustą kurę (którą później można bezczelnie zeżreć, oczywiście).

    Charakteryzuje mnie Enigma.


    Opatrzność Boża and Mamrot lubią ten post!

    Share this post on: reddit

    effsie

    Pisanie Nie 14 Mar 2021, 20:55 by effsie

    Witaj na forum, Szczwany Lisie. Mam nadzieję, że znajdziesz tu kogoś, z kim uda Ci się współtworzyć fabuły bogate o wojny, zdrady i inne plagi ;>

      Obecny czas to Czw 28 Mar 2024, 16:08