Zabawmy się...

    Strzyga
    Strzyga
    Minor Vampire

    Punkty : 10706
    Liczba postów : 2146
    08112020

    Zabawmy się... Empty Zabawmy się...

    Pisanie by Strzyga

    Zabawmy się!

    O mnie: Na co dzień jestem dość poważną osobą, która pracuje w dość poważnym miejscu. Charakterystyka psoty pasuje do mnie idealnie - poprzez pisanie chcę się odprężyć, rozerwać i oderwać się od rzeczywistości. To ładuje moje akumulatory, pomaga mi odnaleźć radość w codzienności.
    Mając na głowie bardzo wiele dorosłości, chcę przychodzić na Forum z myślą, że to jedno z miejsc, w których mogę się literacko wyładować, dając jednocześnie upust moim ukrytym fetyszom. Najważniejsza jest dla mnie dobra zabawa!



    Lubię: Jestem fanką dominacji i uległości, ale nie każda moja fabuła musi opierać się na relacji BDSM. Lubię, gdy dużo się dzieje, więc często akcje moich opowiadań osadzone są w ramach historii z dużym napięciem - mafia, wojsko, coś w ten deseń.
    ... Ale też niekoniecznie. Jestem elastyczna.
    Jeśli chodzi o fandomy, to najbardziej kręci mnie Wiedźmin, Marvel i DC.



    Oczekuję: Lubię pisać z osobami, które chcą razem budować fabułę, dorzucają własne pomysły i konstruują ze mną wydarzenia tak, żeby żadne z nas się nie nudziło.
    Nie lubię pisania jednego posta na cały tydzień - to mnie nie satysfakcjonuje, bo szybko stracę zainteresowanie wątkiem. Niemniej jednak, rozumiem brak czasu - sama pracuję, więc czasami nie mam siły i ochoty, żeby pisać.
    Nie znikaj na wieki i będzie dobrze, dogadamy się.
    Oczekuję też poprawnej polszczyzny, ładnej interpunkcji, choć i mi czasami zdarzy się popełniać błędy.



    Nie lubię: Kurcze, serio - otwarty ze mnie umysł. Mało jest rzeczy, których nie toleruję, ale szczerze nie przepadam za sweet uke... Chyba, że akurat najdzie mnie taka fanaberia. Wydaje mi się, że wszystko jest kwestią dogadania się.


    Koss Moss lubi ten post!

    Share this post on: reddit

    No Comment.


      Obecny czas to Pią 19 Kwi 2024, 07:18