Void

    Nocy
    Nocy
    Tempter

    Punkty : 1378
    Liczba postów : 282
    27092020

    Void Empty Void

    Pisanie by Nocy

    ... for destruction ice is also great and would suffice.

    O mnie: Nie będę tu pisała o tym czym się zajmuje, bo nie sądzę, żeby mnie to definiowało, a poza tym to same nudy. Na tygodniu jestem serialowcem, na weekendach graczem i gdzieś pomiędzy molem książkowym. W skrócie taki trochę no life, w większości leń.
    Piszę już od dawna, widziało się najróżniejsze zakamarki internetu, moje oczy widziały już zatem całkiem sporo czy to na lepsze, czy to na gorsze. Nie powiem jednak, że nic mnie już nie zaskoczy… bo na to właściwie liczę.
    Ostatnie miesiące były jałowe jeżeli chodzi o pisanie, także czuje się lekko zardzewiała, długo mi też zajęło podjęcie decyzji o zarejestrowaniu się tutaj (nie wiem czy to bardziej zasługa niepewności czy lenistwa).
    Powiedzmy, że to mój test na wyobraźnie/fantazję, bo nie wiem czy jeszcze mi ona tam żyje, czy zdechła gdzieś w kącie nie wiedząc nawet kiedy.


    Lubię: Odnajduję się w większości klimatów, ale fantastyka (low & high) wydaje mi się najciekawsza. Lubię trudne/skomplikowane relacje i detaliczne postaci, mroczne klimaty i czarny humor. Z fandomów najswobodniej się czuje w HP i Got, nigdy nie próbowałam SW, ale gdyby tylko znalazł się ktoś chętny i odważny.. to jestem otwarta na propozycje. ;)


    Oczekuję: Luzu w relacji piszący-piszący. Uwielbiam burze mózgów, nie obawiaj się spamować mnie linkami, piosenkami, pinami czy cokolwiek tam jeszcze wymyślisz. Jak tylko znajdę chwile- odwzajemnie się!
    Wyrozumiałości. Przecinki. Muszę coś jeszcze dodawać?
    Otwartości. Jeżeli coś ci nie pasuje, powiedz mi to wprost, a może da się to jeszcze jakoś naprawić. Jeżeli też czujesz, że pisanie nam nie siadło, po prostu coś poszło nie tak i nie masz siły/weny na odpisy też chciałabym o tym wiedzieć. Nie pogryzę za to. Miejmy poszanowanie dla swojego czasu.
    Płynności. Jeżeli czujesz się na siłach, długie odpisy miło widziane, pamiętajmy tylko o posuwaniu akcji do przodu z każdym postem. Krok po kroku. Jeżeli moja postać nie będzie miała zdolności czytania w myślach, a ty opiszesz TYLKO co dzieje się w głowie twojej postaci, to mnie to trochę.. no cóż udupi. Mogę improwizować i prowadzić akcję sama, ale nie cały czas.


    Nie lubię: Nie lubię zbyt wiele szarej, nudnej rzeczywistości w opowiadaniach, postaci bez wyraźnego charakteru i kiedy fabuła stoi za długo w miejscu.


    Opatrzność Boża lubi ten post!

    Share this post on: reddit

    Opatrzność Boża

    Pisanie Nie 27 Wrz 2020, 15:58 by Opatrzność Boża

    Witamy serdecznie i życzymy wielu świetnych fabuł!

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Czw 28 Mar 2024, 21:30