Pervert, but in a romantic way.

    Duch
    Duch
    Tempter

    Punkty : 1054
    Liczba postów : 218
    Wiek : 104

    Pervert, but in a romantic way. Empty Pervert, but in a romantic way.

    Pisanie by Duch Wto 15 Wrz 2020, 21:11

    Mam w głowie wiele pomysłów, ale zamiast je tu wrzucać, wolę napisać co lubię. Jeśli się w tym odnajdziesz, nie wahaj się napisać - razem możemy wymyślić coś fajnego.

    Hot:
    - wyraźny podział na górę i dół
    - motywy trudnych relacji (zbrodnie, przemoc psychiczna, przemoc fizyczna, uzależnienia, niestosowne relacje, prostytucja, zaburzenia psychiczne)
    - daddy kink zawsze dobry
    - różnice wieku, różnice w statusie społecznym
    - garniaki, gangsterzy, luksusy i skandale
    - historyczne klimaty, artyści i intrygi
    - przekraczanie granic moralnych
    - dobrze napisane bdsm
    - fandomy: HP, Gra o Tron, Wiedźmin, Igrzyska Śmierci, LOTR
    - lekkie klimaty też są ok


    Not:
    - furry, k-pop, anime, manga
    - szkolne romanse (chyba, że jakieś totalnie nieszablonowe)
    - pisanie w pierwszej osobie (zupełnie się w tym nie odnajduję)
    - sci-fi, post-apo (chyba, że kupisz mnie pomysłem)


    Warunek konieczny: wiek drugiego piszącego +/-25


    Ostatnio zmieniony przez Duch dnia Sob 21 Paź 2023, 15:09, w całości zmieniany 3 razy
    Duch
    Duch
    Tempter

    Punkty : 1054
    Liczba postów : 218
    Wiek : 104

    Pervert, but in a romantic way. Empty Re: Pervert, but in a romantic way.

    Pisanie by Duch Wto 07 Lut 2023, 16:58

    Cześć noski.
    Trochę mi ostatnio za wesoło, więc potrzebuję czegoś, co potrzaska mi serducho. Chcę dużo dramatu, jeszcze więcej miłości i trochę powodów do płakania.

    Marzy mi się piękny zakazany romans między szlachcicem, a kimś urodzonym w biedzie (niewolnikiem/pałacowym ogrodnikiem - opcji jest wiele). Możemy wykorzystać tu motyw hanahaki, żeby było bardziej... kwieciście.
    Mam pomysł, jak można to trochę bardziej skomplikować, ale uprzedzam: w grę wchodzi zabawa czasem, tragiczna śmierć i duchy.

    Jeśli chcemy zostać w teraźniejszych czasach możemy rzucić to zakazane uczucie między dwóch uczniaków. Tu widzę prawdziwe love-hate. Obu chłopaków do siebie ciągnie, spotykają się w ukryciu, ale na uczelni udają, że się nie znają.
    Jeden (pasuje mi tu typowy bad boy) pochodzi z przemocowego domu, więc panicznie boi się, że jego ojciec dowie się o jego romansie z kolegą ze szkoły.

    Możemy też pójść w któryś z mitów. Hiacynt i Apollo? Kyparissos? Może Zeus i Ganimedes?
    Najbardziej chodzi mi o tę nieszczęśliwą wielką miłość. Reszta do ustalenia na pw.~

      — wiek drugiego piszącego 25+, bo sama jestem stara jak węgiel
      — styl książkowy, narracja trzecioosobowa
      — nie szukam bottoma: celuję w topa, albo switcha

    Edit: Przygarnę też Hannibala i Willa. :>
    Edit 2: Eleganckiego i dojrzałego bottomka też przyjmę.
    Edit 3: Dawno nie pisałam nic potterowego i myślę, że czas to zmienić.


    Ostatnio zmieniony przez Duch dnia Sob 21 Paź 2023, 15:09, w całości zmieniany 1 raz
    Duch
    Duch
    Tempter

    Punkty : 1054
    Liczba postów : 218
    Wiek : 104

    Pervert, but in a romantic way. Empty Re: Pervert, but in a romantic way.

    Pisanie by Duch Pon 26 Lut 2024, 12:27

    Chętnie złapię coś nowego do pisania. Mam w głowie kilka pomysłów, które chciałabym jakoś fajnie rozpisać. Szczegóły do dogadania przez prywatne wiadomości.

    Fantasy:
    — Klimaty Wiedźmina: dużo machania mieczem, dużo uczuć i wzruszania się, dużo złości i strrrrraszna klątwa~
    — Gej wampiry: bardziej Dracula i Lestat, niż Edward. Możemy historycznie, albo możemy polecieć w totalną fantastykę. Przy wampirach zależy mi na romantycznym pierdololo, czuj się ostrzeżonx.
    — Coś z mitologii: na pewno coś wybierzemy.
    — Wiosna i zima: nasze postaci pochodzą z dwóch skrajnie różnych krain, w jednej panuje wieczna zima, w drugiej wiosna. Myślę, że można się o to zaczepić i wymyślić coś przyjemnego (albo mniej przyjemnego). Zależy mi tu na zderzeniu dwóch całkiem różnych światów.
    — LOTR: możemy polecieć z kanonicznymi postaciami, albo wymyślić własne. :>
    — Historia inspirowana "Portretem Doriana Gray'a".
    — Coś Potterowego też przygarnę.

    Niekoniecznie fantasy:
    — Rzym, pokręcony miłosny trójkąt, szalony cesarz, pragnienie władzy, zdrady, intrygi i wbijanie sobie noży w plecy. Opcjonalnie trochę zatrutego wina. Oprócz Rzymu chętnie złapię jakiś inny historyczny romans, który wyciśnie coś z mojego zimnego serduszka.
    — Daddy issues: to jest zawsze hot.
    — Chwycę się też czegoś trudnego i toksycznego.
    — Marzy mi się historia luźno inspirowana pierwszym sezonem "Alienisty" - XIX wiek, brudne ulice Nowego Jorku (możemy wybrać jakieś inne miasto, niekoniecznie w Ameryce), trudny do złapania seryjny morderca, martwe prostytutki. To tak w skrócie. :>

    To tylko wstępny szkic, poplotkujmy o historii i dopracujmy ją razem.
    Odnajdę się też w zupełnie zwyczajnych romansach, ale nie lubię, kiedy jest za słodko, bo od tego bolą mnie zęby. Nic nie jest mi straszne, jedyne, czego się nie tykam to furry.

    Ważne:
    — nie szukam bottomów
    — nie lubię przesłodzonych postaci / anime / mangi / wizerunków k-popowych wokalistów
    — szukam kogoś w podobnym do mnie wieku: najlepiej 25/25++
    — nie bądź chamem, plis
    — piszę przez Discorda, ale jeśli Ci zależy, możemy zostać tutaj

    Nie obiecam Ci odpisów codziennie, i sama też ich nie oczekuję. Pisanie ma być frajdą, a nie obowiązkiem.
    Nie będę się też z Tobą ścigać na długość postów. Czasami fajnie jest lać wodę, bardzo to lubię, ale jeśli akcja tego wymaga, to odpowiedzi będą krótsze (ale nie za krótkie; trochę mi się odechciewa, kiedy dostanę odpis na 3-5 linijek). Przykładam dużą uwagę do ortografii, a stylem staram się dopasować do wątku i osoby, z którą piszę.
    Lubię utrzymywać kontakt poza fabułą, i nie chodzi mi o wchodzenie z butami w prywatę, ale fajnie jest poplotkować o pomysłach i innych głupotach. Ciężko mi się wczuć w pisanie z kimś, z kim nie potrafię się dogadać prywatnie.

    Odezwij się, jeśli masz ochotę, nawet jak nie znalazłxś tu nic dla siebie. Może razem wymyślimy coś fajnego (nawet jeśli kiedyś nam nie wyszło z pisaniem, zawsze można spróbować kolejny raz).

    Edit: wrzucam jeszcze jeden pomysł. Romans wykładowcy i studenta.
    Widzę to jako trudną relację, z dużą ilością zazdrości z obu stron, i z dużą ilością robienia sobie świństw za plecami. Wykładowca może mieć poukładane życie, może mieć żonę, może dzieciaka w drodze? Brakowało mu adrenaliny, więc zaczął spotykać się ze swoim studentem. Na początku to miało być zwykłe fwb, ale powoli zaczęło się przeradzać w coś więcej.
    Obietnice bez pokrycia, wywoływanie zazdrości i robienie sobie scen, miłość, która w kilka minut przeradza się w nienawiść, a potem znów w miłość. Taki emocjonalny roller-coaster. (Możemy w to wpleść klimaty bdsm, żeby było bardziej kinky, bo czemu nie.)  :>


    Ostatnio zmieniony przez Duch dnia Pon 11 Mar 2024, 17:24, w całości zmieniany 2 razy
    Dante
    Dante
    Daemon

    Punkty : 2512
    Liczba postów : 517
    Skąd : Z kosmosu

    Pervert, but in a romantic way. Empty Re: Pervert, but in a romantic way.

    Pisanie by Dante Czw 29 Lut 2024, 05:13

    W sumie... dobre opko z HP byłoby dobrą motywacją do powrotu na forko. Masz mój Discordzik, prawda?

    :poker:

    Sponsored content

    Pervert, but in a romantic way. Empty Re: Pervert, but in a romantic way.

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pią 29 Mar 2024, 01:30