Poszukiwania [Gazelle]

    Gazelle
    Gazelle
    Minor Vampire

    Punkty : 10593
    Liczba postów : 2010
    Wiek : 27

    Poszukiwania [Gazelle] Empty Poszukiwania [Gazelle]

    Pisanie by Gazelle Nie 30 Cze 2019, 23:33

    Czołem!
    Wpadła mi do głowy fabuła, którą chętnie bym z kimś zrealizowała. Y spotyka X, gdy ten w paru niedaleko mieszkania Y przewraca się/spada z roweru/zostaje pogryziony przez psa/cokolwiek, w efekcie czego zostaje zraniony. Y zabiera go do siebie, aby udzielić mu pomocy, a wtedy dwójka się poznaje bliżej i pomiędzy nimi powstaje ta słynna Chemia™. Problem w tym, że Y nie ma czasu na związki, bowiem musi dużo pracować i zajmować się swoim chorym siostrzeńcem, którego przygarnął do siebie i zaadoptował gdy rodzice dziecka zginęli w wypadku.
    Czyli po prostu slice of life. Niekoniecznie zależy mi na tym, żeby było to mocno angstowe czy ogólnie na ciężkiej atmosferze. A, i szukam X, dlatego nie poświęciłam mu wiele miejsca w opisie, zostawiam Ci pełną swobodę w kreowaniu tej postaci.
    Tylko drobny disclaimer: lepiej czuję się w pisaniu bottomami, zatem Y również wykreowałam sobie jako bottoma.
    Z przyjemnością przygarnę osobę chętną do pisania :serce:. Ciao!

    AKTUALNE


    Ostatnio zmieniony przez Gazelle dnia Sro 11 Lis 2020, 15:44, w całości zmieniany 1 raz
    Gazelle
    Gazelle
    Minor Vampire

    Punkty : 10593
    Liczba postów : 2010
    Wiek : 27

    Poszukiwania [Gazelle] Empty Re: Poszukiwania [Gazelle]

    Pisanie by Gazelle Pią 26 Lip 2019, 13:41

    Zamarzyło mi się zagrać postacią, która siedzi w szafie na tyle głęboko, że jest bliska zaprzyjaźnienia się z pewnym centaurem.
    Innymi słowy, chłopakiem mającym problem z zaakceptowaniem, że jest gejem. Pech (a właściwie nie) rzucił go do mieszkania, w którym pokój wynajmuje pewien inny facet – nazwijmy go roboczo X – z którym moja postać okazuje się mieć silną chemię Poszukiwania [Gazelle] Latest?cb=20170806125044.
    Problem polega na tym, że X, grając jednocześnie w swego rodzaju gierkę z moją postacią, okazuje się przy tym mieć dziewczynę.

    Interesują mnie najbardziej realia uniwersyteckie, ale wszystko podlega dogadaniu się – wraz z samą fabułą :).

    Zapraszam do kontaktu na priv! :serce:


    Ostatnio zmieniony przez Gazelle dnia Sro 11 Lis 2020, 15:44, w całości zmieniany 1 raz
    Gazelle
    Gazelle
    Minor Vampire

    Punkty : 10593
    Liczba postów : 2010
    Wiek : 27

    Poszukiwania [Gazelle] Empty Re: Poszukiwania [Gazelle]

    Pisanie by Gazelle Sro 07 Paź 2020, 13:54

    Guess who's back ;>

    Zdaję sobie sprawę, że mam kilka fabułek które tymczasowo porzuciłam (powody osobiste trzymały mnie z dala od pisania przez rok), i wykorzystam tę platformę tutaj żeby zapewnić że do nich wrócę, ale chwilowo potrzebuję się rozkręcić "na nowo", dlatego bardziej niż chętnie zacznę jakąś nową fabułę.

    A propozycje mam takie:
    * fabuła inspirowana Jolene od Dolly Parton (jeżeli ktoś nie zna tego klasyka: klik); moja postać w tej fabule byłaby nieuświadomionym o swojej orientacji kolesiem w długoletnim związku z dziewczyną, ale pojawienie się nowego kolegi tejże dziewczyny (hello there) mocno zatrzęsłoby tą relacją; pojawiłaby się zazdrość, ale tak właściwie o kogo...? Czy zachwyt nowym kolegą oznacza na pewno dostrzeżenie potencjalnego zagrożenia?
    * soulmates!au – trochę banalne rozwinięcie tego uniwersum, przyznaję się bez bicia, ale w każdym razie swoją postać tutaj widziałabym znowu wyjściowo w związku, ale nie ze swoją bratnią duszą. Koleś ten uparcie by utrzymywał, że ta więź jest mocna i nie jest sztuczna, a cały koncept bratnich dusz uważałaby za zwyczajnie głupi. Problem pojawi się wówczas, gdy w życiu tej parki pojawią się bracia, którzy okażą się odpowiednio dla jednego i drugiego przypisanymi im bratnimi duszami. Jak sądzisz, uda się przełamać bunt mojej postaci?

    Plus jeszcze wszystko to co w poprzednich postach jest aktualne, także do wyboru, do koloru :). Zapraszam do mojej skrzynki! :serce:
    Gazelle
    Gazelle
    Minor Vampire

    Punkty : 10593
    Liczba postów : 2010
    Wiek : 27

    Poszukiwania [Gazelle] Empty Re: Poszukiwania [Gazelle]

    Pisanie by Gazelle Nie 25 Paź 2020, 15:17

    Bardzo, ale to bardzo chętnie wzięłabym udział w napisaniu historii opartej na następującym motywie:
    Po trudnym zawodzie miłosnym, pisarz z dużego miasta postanawia wynieść się stamtąd w cholerę. I trafia do, nie przymierzając, uroczego zadupia, gdzie czas płynie spokojnie, przyroda zapiera dech w piersi, a życie jest mniej wygodne. Cóż, okazuje się że zmiana klimatu na surowszy to nie tylko piękne krajobrazy, ale także inne obowiązki, z którymi pan pisarz wcześniej nie miał do czynienia. Tam poznaje innego mężczyznę, być może jeszcze nie przekonanego o swojej orientacji, do którego się zbliża, aż w końcu nawiązuje się między nimi romans.
    I, okej, fakt, widziałam i czytałam z kilka historii opartych na podobnym motywie, więc może to jest troszkę banalne, ale, hej, banalne rzeczy nie zawsze są złe. A przynajmniej ja wychodzę z takiego założenia.
    I akcję najchętniej umieściłabym w Północnej Europie. A tak konkretniej, to w Szwecji czy Norwegii, ale naturalnie jestem skłonna się dogadać, gdyby pojawił się inny pomysł. W ogóle jestem osobą, z którą łatwo się dogadać. :D
    Także zapraszam do kontaktu na priv (jeżeli wygodniej Ci rozmawiać na przykład przez GG, to wal od razu ze swoim numerem). :serce:
    Gazelle
    Gazelle
    Minor Vampire

    Punkty : 10593
    Liczba postów : 2010
    Wiek : 27

    Poszukiwania [Gazelle] Empty Re: Poszukiwania [Gazelle]

    Pisanie by Gazelle Pią 08 Mar 2024, 20:08

    Hejo, wróciła córa marnotrawna!  Poszukiwania [Gazelle] 1f495

    Napiszę coś lekkiego i zabawnego, jakiś rom-com. Ot, tyle.

    Jestem jednak też otwarta na inne propozycje, także serdecznie zapraszam na priv ;>
    Gazelle
    Gazelle
    Minor Vampire

    Punkty : 10593
    Liczba postów : 2010
    Wiek : 27

    Poszukiwania [Gazelle] Empty Re: Poszukiwania [Gazelle]

    Pisanie by Gazelle Nie 17 Mar 2024, 18:25

    A może by tak fabuła isekai? ;>

    Mam taki luźny i niedoszlifowany pomysł (zapraszam na priv do burzy mózgów!):

    Nadeszła premiera ostatniego tomu ulubionej sagi X. Niestety, kiedy X wraca z księgarni z cenną zdobyczą... potrąca go samochód.
    Ku swojemu zdziwieniu, budzi się po wypadku. Nie jest jednak już w sobie znanym świecie – odkrywa szybko, że zbudził się w ciele głównego bohatera książek, które tak uwielbia. Sytuacja jest trudna, bowiem moment w którym się znalazł to koniec przedostatniego tomu, czyli moment, w którym fabuła zaczyna zbierać się w moment kulminacyjny, a główny bohater jest w poważnym niebezpieczeństwie, bowiem wszyscy wrogowie zbierają siły żeby go zamordować. X musi wymyślić jak przetrwać tę katastrofę i wpada na dosyć ryzykowny pomysł. Postanawia, że zrobi z Y – swojego największego i najpotężniejszego wroga – swojego sprzymierzeńca. Do jakich kroków się posunie, żeby osiągnąć swój cel? Czy Y da się namówić na współpracę?

    Szukam Y. Jak wspomniałam, pomysł nie jest dopracowany, jednak mimo to zapraszam do kontaktu ^^.

    Sponsored content

    Poszukiwania [Gazelle] Empty Re: Poszukiwania [Gazelle]

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Pią 19 Kwi 2024, 13:07