Jak trafiłem/łam na rainbow?

    Pan Vincent
    Pan Vincent
    Tempter

    Punkty : 2244
    Liczba postów : 102
    Wiek : 30

    Jak trafiłem/łam na rainbow? Empty Jak trafiłem/łam na rainbow?

    Pisanie by Pan Vincent Nie 10 Lut 2019, 11:41

    Cześć, kochani. Tytuł sugeruje Wam już zapewne, o czym będzie traktował tenże wątek, ale w gwoli wyjaśnień - interesuje mnie, jak to się stało, że trafiliście na to forum? Znaleźliście je na necie, czy polecili Wam znajomi?
    Jak w ogóle zaczęła się Wasza przygoda z pisaniem? To Wasze pierwsze forum, czy setne? Jak się na nim czujecie?
    Dziękuję serdecznie za WSZYSTKIE opinie i życzę Wam miłego dnia/miłej nocy.
    effsie
    effsie
    Minor Vampire

    Punkty : 8010
    Liczba postów : 1603
    Wiek : 30

    Jak trafiłem/łam na rainbow? Empty Re: Jak trafiłem/łam na rainbow?

    Pisanie by effsie Czw 11 Mar 2021, 23:02

    Coś nikt Vincentowi nie chce odpowiedzieć, to się POKUSZĘ i wspomnę, że Rainbow to nie jest moje pierwsze forum PBF, bo w dawnych czasach grywałam na forach tego typu (przez laaata bawiłam się w Hogwarcie:D), natomiast, taram-taram, to jest moje absolutnie pierwsze forum yaoi. Na tym forum napisałam pierwsze yaoi ever i kiedy patrzę na to z perspektywy czasu, no to jest to całkiem zabawne :ninja:
    Trafiłam totalnym przypadkiem, bo akurat szukałam czegoś w wujku google, wyskoczyło mi rainbow i weszłam. Na tamtym etapie już od kilku ładnych lat nie pisałam na forach typu pbf, więc uśmiechnęłam się z sentymentem, zarejestrowałam, by zobaczyć, "jak tam piszą", czy poziom fajny i takie tam, WIADOMO.
    I tak jakoś wyszło, że zostałam ;> Chyba akurat przypadkiem trafiło u mnie na dobry czas, ale wszystko zdarzyło się totalnym przypadkiem :flag:



    Leraje
    Leraje
    Lost Soul

    Punkty : 243
    Liczba postów : 51

    Jak trafiłem/łam na rainbow? Empty Re: Jak trafiłem/łam na rainbow?

    Pisanie by Leraje Pią 12 Mar 2021, 22:01

    To ja również pokuszę się o wyjaśnienie jako, że dopiero co tutaj zawitałam i nie wiadomo skąd takie to dziwne coś się urwało. Wraz z wydrą johnem wymknęliśmy się z innego forum po tym, gdy skończyła się nasza drogocenna (naprawdę cenna) cierpliwość do wszechmogącej cenzury  Jak trafiłem/łam na rainbow? 1f60c (we needed more fun), a poziom wylewającego się cukru zaczął nas powoli przerastać.  Nie jest to więc moje pierwsze forum, choć pierwsze nowe do jakiego pokusiłam się dołączyć. Swego czasu udzielałam się na wielu innych, ale minęły od tego czasu całe wieki.
    A jak tak naprawdę odkryłam Rainbow? To nie ja, to ta wydra. To ona wytrzasnęła je z zakamarków swojej norki (po dziś dzień nie wiem skąd i jak), a mnie zapakowała w plecak jako bagaż podręczny :ufo:
    Nie narzekam, naprawdę mi tutaj miło Jak trafiłem/łam na rainbow? 1f607
    Fen
    Fen
    Demonic Lover

    Punkty : 6189
    Liczba postów : 1272
    Wiek : 30

    Jak trafiłem/łam na rainbow? Empty Re: Jak trafiłem/łam na rainbow?

    Pisanie by Fen Sob 13 Mar 2021, 21:33

    O, to u mnie historia podobna, opowiem ją, choć pewnie nikogo to specjalnie nie intererere!
    Piszę na forach odkąd mam komputer, czyli gdzieś od zakończenia gimnazjum. Pamiętam modę na pisanie smokami, wilkami, końmi... choć to już przestają być moje klimaty i wtedy wpadłam w nowy trend - szkoły, licea, życie nastolatków, takie tam. Już wtedy mnie ciągnęło do pisania postaciami nieheteroseksualnymi, choć same fora yaoi odkryłam dość późno. Ktoś mnie zapytał, czy skoro tu piszę postacią homo, to piszę na forach yaoi... i tak dowiedziałam się, że takie fora istnieją! Potem jednocześnie byłam na kilku: homo, szkolnych, fantastycznych, realnych... Parę lat temu porzuciłam fora - nie że foch, jakoś tak mi się życie potoczyło, wątki się rozmyły, nie rozpoczęłam nowych, poza tym pisałam ze Strzygą na naszym super-tajnym blogu. No i właśnie przez oto tę Strzygosławę dowiedziałam się o Rainbow. I przyznam, że nie zapraszała mnie, tylko wspomniała, a ja sama się wprosiłam, ha! No i jestem. Lubię gorzką herbatę i kawę, kształt litery m i boję się, że podczas niewinnego spaceru wpadnę w studzienkę kanalizacyjną. A poza tym, bawi mnie myśl o tym, że gdybym mogła, podmieniłabym (na przykład na prima-aprilis) napis 'talent kultura rozpusta' na 'talent kultura kapusta'. Pozdrawiam. xD :magda:
    Faust
    Faust
    Tempter

    Punkty : 1184
    Liczba postów : 244
    Wiek : 216

    Jak trafiłem/łam na rainbow? Empty Re: Jak trafiłem/łam na rainbow?

    Pisanie by Faust Sob 13 Mar 2021, 22:59

    Tempo odpowiedzi co najmniej takie jak moje zbieranie się do pisania fabuł :P
    Moja historia za to była krótka (nie opowiem jak się szlajałam po innych forkach, tych z cenzurą czy bez, po obijaniu się na wattpadzie czy pisaniu na tumblrze XD)
    Byłam sobie na jakimś forku, które trochę umierało i wbiła Koss, cała na biało, i zareklamowała Rainbow jeszcze to stare i poszłam za nią, a potem już się tak plątałam i plątałam i nawet jak życie mnie pochłonęło, to sentyment pozostał. I nie mogłam nie wrócić, i ściągnęłam sobie Adlerka, i w sumie niczego więcej nie potrzebuję do szczęścia. No, może jeszcze kilku fab(p)uł :3

    Sponsored content

    Jak trafiłem/łam na rainbow? Empty Re: Jak trafiłem/łam na rainbow?

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pią 19 Kwi 2024, 10:42