Poszukiwania - Utaw

    avatar
    Utaw
    Lost Soul

    Punkty : 373
    Liczba postów : 48

    Poszukiwania - Utaw Empty Poszukiwania - Utaw

    Pisanie by Utaw Wto 22 Sty 2019, 01:27

    Witam,

    Szukałbym osoby do sesji. Wszystkie szczegóły do dogadania i negocjacji, ale myślałem mniej więcej o czymś na poniższych zasadach:
    - sesja przez niniejsze forum lub przez PW/GG/Discord/Telegram/maila)
    - RP raczej dłuższe (kilka dni, tygodnie - nie na jeden strzał)
    - posty minimum kilku zdaniowe, najlepiej coś koło 400 słów (może być i więcej), pisane najlepiej (ale niekoniecznie) poprawną polszczyzną, z zachowaniem interpunkcji
    - wolałbym RP umiejscowioną w przeszłości, ale teraźniejszość/przyszłość może być
    - płeć drugiej osoby w zasadzie dowolna, przy czym sam będę grał jako facet
    - wolałbym aby fabuła skupiała się na historii a seks był mile widzianym dodatkiem (a nie istotą historii). Wolę się skupić na psychice, relacji a nie samym akcie
    - jeśli chodzi o relację, to zdecydowanie wolę negatywną, wrogą - przynajmniej na początku
    - w fabule chciałbym aby moja postać była raczej dominująca, chociaż dobrze by była fizycznie słabsza
    - wolałbym aby postać drugiej osoby nie była człowiekiem: mile widziany wilkołak, postać z mitologii, postać antropomorficzna, zwierze. Samemu mogę grać w zasadzie czymkolwiek
    - scenariusz do dogadania zależnie od preferencji, ale lubię "ciemne" klimaty związane z niewolnictwem, łamaniem, tresurą, badaniami, eksperymentami

    Wszelkich chętnych prosiłbym o wysyłanie PW, najlepiej z numerem GG/Discord/Telegram :)


    Ostatnio zmieniony przez Utaw dnia Sob 19 Cze 2021, 18:02, w całości zmieniany 1 raz
    Dakota Virka
    Dakota Virka
    Innocent Creature

    Punkty : 4
    Liczba postów : 3

    Poszukiwania - Utaw Empty Re: Poszukiwania - Utaw

    Pisanie by Dakota Virka Sob 26 Sty 2019, 23:41

    67362714 proszę o kontakt na GG.
    avatar
    Utaw
    Lost Soul

    Punkty : 373
    Liczba postów : 48

    Poszukiwania - Utaw Empty Re: Poszukiwania - Utaw

    Pisanie by Utaw Sob 19 Cze 2021, 18:02

    Jeszcze tylko chciałbym dodać, że moje ogłoszenie jest zawsze aktualne - nie zawsze mam czas, ale jeśli jestem zajęty, to dam znać, kiedy będę w stanie pisać. Co prawda nie zaglądam regularnie na forum bo zwykle piszę RP przez GG/Discord/Telegram, ale w przypadku otrzymania PW na pewno tutaj zajrzą i odpowiem.

    Sponsored content

    Poszukiwania - Utaw Empty Re: Poszukiwania - Utaw

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Pią 19 Kwi 2024, 09:31