let's have some fun

    Prince Charming
    Prince Charming
    Prime Daemon

    Punkty : 2031
    Liczba postów : 419
    Skąd : Poznań

    let's have some fun Empty let's have some fun

    Pisanie by Prince Charming Pon 14 Sty 2019, 23:09

    :serce06:


    Ostatnio zmieniony przez Prince Charming dnia Wto 19 Lut 2019, 17:35, w całości zmieniany 1 raz
    Prince Charming
    Prince Charming
    Prime Daemon

    Punkty : 2031
    Liczba postów : 419
    Skąd : Poznań

    let's have some fun Empty Re: let's have some fun

    Pisanie by Prince Charming Wto 08 Lut 2022, 19:49

    Mam w głowie pomysł na relację, który chciałabym zagrać od bardzo dawna. Realia są drugorzędne i przykładowe. Lubię grać z wyraźnym podziałem góra/dół, ale w tym wypadku chciałabym to odwrócić.
    Marzy mi się taka relacja, w której śliczny chłopiec ma jakąś przewagę nad dużym, starszym facetem. W głowie widziałam to w klimacie GOT i szurniętego, młodziutkiego księcia z rodu Targaryen oraz białego płaszcza (honorowego, wiernego przysiędze i zmuszonemu służyć komuś o zerowej moralności). Ale możemy ten schemat przenieść w każde czasy i w każde uniwersum. Zależy mi, żeby książę był gnojkiem, a nie jakąś totalną pizdą (właściwie większość inicjatywy będzie leżała jednak po jego stronie). Mogę wziąć pod uwagę zamianę ról, ale raczej niechętnie.
    Jeżeli masz kaprys na jakieś konkretne uniwersum, to się dostosuje (poza manga i anime, bo tego kompletnie nie ogarniam + skrajnościami jak furry). Z długością postów to zależy od drugiej strony. Może też być tak, że rycerzem będzie mi się grało źle i moje marzenie mnie rozczaruje, wtedy dorobię jakąś nieco bardziej „moją” postać złodupca.

      Obecny czas to Czw 28 Mar 2024, 14:10