Pierwsza-lepsza

Share
    Prince Charming
    Ciekawość

Punkty : 27
    Liczba postów : 7

Pierwsza-lepsza

Pisanie by Prince Charming on Nie 13 Sty 2019, 12:07

1. Coś o mnie
    Jestem miła, wyrozumiała, nie krzyczę o posty, nie ogarniam przecinków i używam niewiele emotek, ale moje kropki są neutralne, nie oznaczają nienawiści. Mam fajne, milusie postaci, które mają plusz zamiast narządów i są ciepłymi kluseczkami oblanymi masełkiem.
    2. Lubię:
    - ZOMBIE (totalnie, motywuje mnie to do pisania magisterki)
    - wiktoriański Londyn
    - Star Wars – ewentualnie inne przyszłościowo-kosmiczne
    - XVIII-wieczną Francję
    - klimaty cyrkowo-dziwaczne
    - bezy
    - HP
    - dobra apokalipsa też być może
    3. Oczekuję dobrej zabawy i ciekawiej fabuły. Wolałabym, żeby osoba, z którą gram, nie emocjonowała się nadmiernie swoją postacią i nie utożsamiała z nią, bo to jednak zawsze potem trochę śmiesznie wygląda.
    4. Nie toleruję seksu z pseudo-dziećmi (nie lubię mieć podejrzenia, że czyjaś postać powinna chodzić do przedszkola, a nie do łóżka) i fantasy (do grania fantasy zostałam przekupiona komplementami i to działało tylko raz).
    5. Wyraża mnie… Musztarda, ale tego mi zabraniacie, to słodycz. Bezy są słodkie!

PS Mam zachciankę na dwie fabuły, których tutaj jeszcze nie zagrałam:
    - jedna polega na tym, że postać budzi się z taką kompletną amnezją w szpitalu i zadaniem jest odkrycie prawdy o swojej przeszłości
    - druga rozgrywa się w bunkrze i jest trochę inspirowana początkiem filmu Cloverfield lane 10, czyli nie wiecie czy był koniec świata, czy tylko ktoś was niesłusznie przetrzymuje w schronie.

Obecny czas to Czw 17 Sty 2019, 06:52