Ucz się, bo skończysz jak on

  Share
  avatar
  Gloomy
  Ciekawość

  Punkty : 765
  Liczba postów : 10
  Skąd : Zielona Góra

  Ucz się, bo skończysz jak on

  Pisanie by Gloomy on Sob 12 Sty 2019, 02:42

  Ucz się, bo skończysz jak on

  Fabuły, które zostały rozpoczęte na starej wersji forum, tutaj znajdują swoją kontynuację. Pracujemy nad zabezpieczeniem treści starego forum – wkrótce uzyskacie dostęp do stabilnego archiwum.

  Początek tej fabuły znajduje się TUTAJ.
       Serge nie czuł się dobrze pośród tej ogólnej wesołości. Przede wszystkim fakt, że po dwóch drinkach, przy nich czuł się wciąż trzeźwy, sprawiał, że... Traktował większość rzeczy obojętnie. No i nie chciał wyjść na drętwego.
       Zarumienił się jednak mocno, kiedy jeden z kumpli Saina wskazał na niego, wyśmiewając ubranie Serge'a. Powstrzymał w sobie prychnięcie, zaciskając jednak mocno zęby. Siedział w ciszy, aż do chwili, gdy Pain zakręcił butelką i znów padło na niego.
       - Wyzwanie - rzekł bez emocji, nie zamierzając jednocześnie dać Blackrootowi możliwości do pytania o coś, czego Corie nie chciałby mówić. A już zauważył, że Sain ma do tego dar. I zawsze korzysta z nadarzających się okazji!
       Tak, jak teraz, patrząc po kolejnym wyznaniu...
       Dupek.
       - Jak chcesz - odparł, ponownie wstając, aby wyjść do łazienki.
       Nie zrobił zdjęcia. Położył za to telefon na szafce, nagrywając krótki filmik, jak... Odwrócony tyłem, niby grzebie przy spodniach, aby... Odwracając się, wyciągnąć spod spódnicy dłoń z wystawionym do kamery środkowym palcem. Wyłączył po tym i wysłał filmik Sainowi, wychodząc jednocześnie z łazienki, chwytając za butelkę.
       - Mam nadzieję, że wystarczająco gorące.

   Obecny czas to Czw 17 Sty 2019, 06:50