Opisy grup

  Share
  avatar
  Opatrzność Boża
  Admin

  Punkty : 80
  Liczba postów : 32

  Opisy grup

  Pisanie by Opatrzność Boża on Wto 08 Sty 2019, 17:55

  1. Ogień
  Jestem jak ogień. Krzywdzę, niszczę, pochłaniam i zachwycam. Jeśli biorę, to wszystko. Jeśli się angażuję, to całkowicie. Nie znam czegoś takiego jak przeciętność.
  Dopełnienie: Lód, Majestat, Uległość, Wiatr

  2. Lód
  Jestem jak lód. Jeśli wykażesz się cierpliwością, wyrzeźbisz we mnie wszystko, czego zapragniesz – oczywiście pod warunkiem, że wcześniej sam nie zamienisz się w sopel.
  Dopełnienie: Ogień, Majestat, Pikanteria, Dominacja

  3. Psota
  Zdecydowanie wolę się śmiać niż rozpaczać. Znam wszystkie najnowsze memy, a poza tym rozkręcę każde przyjęcie. Pisanie traktuję lekko, to dla mnie odskocznia od szarego świata.
  Dopełnienie: Słodycz, Pikanteria, Dominacja, Uległość

  4. Majestat
  Nęci mnie wszystko to, co głębokie, dramatyczne i podniosłe. Nie mam nic przeciwko, by moje postaci cierpiały. Traktuję twórczość poważnie i uwielbiam, gdy porusza mnie do głębi serca.
  Dopełnienie: Ogień, Lód, Dominacja, Wiatr

  5. Słodycz
  Jestem osobliwością słodką jak bezy, w dodatku przyprószone cukrem pudrem. Kocham się we wszystkim, co wygodne i miłe. Jeśli raz mnie skosztujesz, uzależnisz się.
  Dopełnienie: Psota, Pikanteria, Uległość, Wiatr

  6. Pikanteria
  Gdy zwęszę grzech, rozpustę i zepsucie, spodziewaj się mnie tuż obok. Nęcącym szeptem jak sukkub wciągnę Cię w swój wyuzdany świat.
  Dopełnienie: Lód, Psota, Słodycz, Wiatr

  7. Dominacja
  Nie lubię kompromisów i mam silne poczucie własności. Nie z każdym się dogadam... i pogryzę, jeśli przypadkiem znajdziesz się na moim terenie.
  Dopełnienie: Lód, Psota, Majestat, Uległość

  8. Uległość
  Jestem jak trawa, która ugina się pod podmuchem wiatru. Gdy na mnie naprzesz, położę się, ale nie złamie mnie żadna wichura.
  Dopełnienie: Ogień, Psota, Słodycz, Dominacja

  9. Wiatr
  Jestem jak wiatr. Nie złapiesz mnie w żadną klatkę, ale jeśli mnie zainteresujesz, zostanę z Tobą na dłużej.
  Dopełnienie: Ogień, Majestat, Słodycz, Pikanteria

  10. Enigma
  Trudno mi znaleźć swoje cechy w którejkolwiek z pozostałych grup i/lub nie potrafię zdecydować, do której pasuję najbardziej.

   Obecny czas to Czw 17 Sty 2019, 06:50