Opisy grup

    Opatrzność Boża
    Opatrzność Boża
    Admin

    Punkty : 257
    Liczba postów : 107
    08012019

    Opisy grup Empty Opisy grup

    Pisanie by Opatrzność Boża

    1. Ogień
    Jestem jak ogień. Krzywdzę, niszczę, pochłaniam i zachwycam. Jeśli biorę, to wszystko. Jeśli się angażuję, to całkowicie. Nie znam czegoś takiego jak przeciętność.
    Dopełnienie: Lód, Majestat, Uległość, Wiatr

    2. Lód
    Jestem jak lód. Jeśli wykażesz się cierpliwością, wyrzeźbisz we mnie wszystko, czego zapragniesz – oczywiście pod warunkiem, że wcześniej sam nie zamienisz się w sopel.
    Dopełnienie: Ogień, Majestat, Pikanteria, Dominacja

    3. Psota
    Zdecydowanie wolę się śmiać niż rozpaczać. Lubię kręcić się w tłumie i mieszać, sprawdzać, prowokować. Pisanie traktuję lekko, to dla mnie odskocznia od szarego świata.
    Dopełnienie: Słodycz, Pikanteria, Dominacja, Uległość

    4. Majestat
    Nęci mnie wszystko to, co głębokie, dramatyczne i podniosłe. Nie mam nic przeciwko, by moje postaci cierpiały. Traktuję twórczość poważnie i uwielbiam, gdy porusza mnie do głębi serca.
    Dopełnienie: Ogień, Lód, Dominacja, Wiatr

    5. Słodycz
    Jestem osobliwością słodką jak bezy, w dodatku przyprószone cukrem pudrem. Kocham się we wszystkim, co wygodne i miłe. Jeśli raz mnie skosztujesz, uzależnisz się.
    Dopełnienie: Psota, Pikanteria, Uległość, Wiatr

    6. Pikanteria
    Gdy zwęszę grzech, rozpustę i zepsucie, spodziewaj się mnie tuż obok. Nęcącym szeptem jak sukkub wciągnę Cię w swój wyuzdany świat.
    Dopełnienie: Lód, Psota, Słodycz, Wiatr

    7. Dominacja
    Nie lubię kompromisów i mam silne poczucie własności. Nie z każdym się dogadam… i pogryzę, jeśli przypadkiem znajdziesz się na moim terenie.
    Dopełnienie: Lód, Psota, Majestat, Uległość

    8. Uległość
    Jestem jak trawa, która ugina się pod podmuchem wiatru. Gdy na mnie naprzesz, położę się, ale nie złamie mnie żadna wichura.
    Dopełnienie: Ogień, Psota, Słodycz, Dominacja

    9. Wiatr
    Jestem jak wiatr. Nie złapiesz mnie w żadną klatkę, ale jeśli mnie zainteresujesz, zostanę z Tobą na dłużej.
    Dopełnienie: Ogień, Majestat, Słodycz, Pikanteria

    10. Enigma
    Trudno mi znaleźć swoje cechy w którejkolwiek z pozostałych grup i/lub nie potrafię zdecydować, do której pasuję najbardziej.

    Euphoria lubi ten post!

    Share this post on: reddit

    No Comment.


      Obecny czas to Pią 29 Mar 2024, 02:50