Sen o wielkości

  Share
  avatar
  Blake
  Zauroczenie

  Punkty : 2721
  Liczba postów : 32
  Wiek : 20

  Sen o wielkości

  Pisanie by Blake on Sob 12 Sty 2019, 02:21

  Sen o wielkości

  Fabuły, które zostały rozpoczęte na starej wersji forum, tutaj znajdują swoją kontynuację. Pracujemy nad zabezpieczeniem treści starego forum – wkrótce uzyskacie dostęp do stabilnego archiwum.

  Początek tej fabuły znajduje się TUTAJ.  - Będę? - Kobieta uniosła brew, patrząc na niego jak na wyjątkowo ciekawy okaz w zoo. - Chyba powinnam o tym wiedzieć, co? - Zmrużyła oczy. - Czekaj… Ty jesteś tym dzieciakiem od Bakera? Chce się ciebie pozbyć, co? Typowe. - Wzruszyła ramionami i wróciła wzrokiem do papierów, które znajdowały się na jej biurko. Wyglądała na zajętą i niezbyt szczęśliwą. Z pewnością nagły sukces Bakera ją denerwował, bo przecież to ona na początku zajmowała się tą sprawą. - Wybacz, Evans, ale nic o tym nie wiem. Pogadaj z szefem i dopiero do mnie wróć. Może się dogadamy.
  Rzuciła mu ostatnie spojrzenie, nim wróciła do swoich zajęć, jednoznacznie dając mu do zrozumienia, że powinien już wyjść. To nie był jej najlepszy dzień i zajmowaniem się w tym momencie jakimś dzieciakiem, który nie mógł wytrzymać z Bakerem, nie było jej priorytetem.

   Obecny czas to Czw 17 Sty 2019, 06:53