Plan doskonały

  Share
  avatar
  Blake
  Zauroczenie

  Punkty : 2721
  Liczba postów : 32
  Wiek : 20

  Plan doskonały

  Pisanie by Blake on Sob 12 Sty 2019, 02:20

  Plan doskonały

  Fabuły, które zostały rozpoczęte na starej wersji forum, tutaj znajdują swoją kontynuację. Pracujemy nad zabezpieczeniem treści starego forum – wkrótce uzyskacie dostęp do stabilnego archiwum.

  Początek tej fabuły znajduje się TUTAJ.  - No...- zaczął powoli blondyn, mocząc usta w piwie, by dać sobie czas na zastanowienie. - Jest ładna, miła i... - zarumienił się, gdy uświadomił sobie co chciał dalej powiedzieć. - Podoba mi się jej stanowczość?
  To był dobre określenie dla tego co naprawdę lubił w Emily. Przecież nie wyzna bratu swojej dziewczyny, że kręci go to, że to ona dominuje w ich związku. Z zakłopotaniem poczochrał przydługie włosy i posłał w stronę Toma nieśmiały uśmiech.
  Telefon zabrzęczał mu w kieszenie, więc odruchowo zerknął na wyświetlacz. Esemesy do Em. Trzy, wysyłane jeden po drugim.
  Gdzie jesteście? Co robicie? Kiedy wracasz do domu?
  - Ymm chyba muszę odpisać, przepraszam. - odezwał się zakłopotany. Ta jej zazdrość zaczynała mu działać na nerwy.
  Wszystko w porządku, twój brat nie czai się na moją cnotę. Wyluzuj, Emmy. Napiszę jak wejdę do mieszkania.
  Westchnął i ponownie spojrzał na... cholernie przystojnego i wyluzowanego mężczyznę. Siedział w taki sposób jakby był królem tej imprezowni.
  - Może powiesz mi coś o sobie? Czym się zajmujesz? Masz naprawdę fajne auto, więc raczej nie jesteś już studentem. No.. chyba, że to prezent od rodziców. Naprawdę byłem zszokowany widząc, gdzie mieszkają. I ta cała etykieta.. to nie dla mnie. Wystarczą mi jeden komplet sztućców.

   Obecny czas to Czw 17 Sty 2019, 06:51