I klękną narody całe...

    Pet
    Pet
    Lost Soul

    Punkty : 545
    Liczba postów : 18
    09012019

    I klękną narody całe... Empty I klękną narody całe...

    Pisanie by Pet

    I klękną narody całe...

    Coś o mnie: Płeć piękna, nie-ruda (Boże, dlaczego nie mogę być ruda!?), realnie niewybredna, fikcyjnie już owszem.
    Cholercia, to trudniejsze, niż myślałam.


    Lubię: No tak, co lubię. Lubię gulasz warzywny własnej roboty, słodycze. Lubię frytki z Maca - i tylko frytki. Lubię pieski, kotki, liski, króliczki, fretki i każde w sumie futrzaki, miśki też. Zawsze chciałam mieć miśka za wierzchowca (specjalnie tutaj naprostowała zdanie by nie pojawiły się żadne skojarzenia dla brudnych umysłów) i myślę, że jak już osiągnę co bym chciała osiągnąć w ludzkim świecie, to zaszyję się w puszczy i stanę się jednym z ogniw dzikiej natury.


    Oczekuję:


    Nie lubię: Czego nie lubię? Gdy coś nie idzie po mojej myśli, albo gdy ktoś staje się upierdliwy wobec mnie. Łatwo wtedy wpadam w złość i pokazuję pazurki, chociaż też szybko je chowam, bo ja to taki wulkan, czasem wybuchnę sobie i potem szybko cichnę.
    Większość osób, które mnie zna, określa mnie mianem ciepłych kluch, ale sympatycznych ciepłych kluch, takich do miseczki z mleczkiem i pokrojonymi, świeżymi truskawkami.


    Mam sporo TENDENCJI. Często da się zauważyć w moich tekstach trochę niespójności i sporo niepoprawności, chociaż, generalnie, zawsze można znaleźć w nich sens. Co śmieszne, bywa, że artystycznie wygląda to całkiem zabawnie i nieźle. Cóż, tutaj wyłączam się z tematu, ocenę zostawiam innym...


    Share this post on: reddit

    No Comment.


      Obecny czas to Czw 28 Mar 2024, 12:07