I wish…

Share
    Wish
    Ciekawość

Punkty : 109
    Liczba postów : 3

I wish…

Pisanie by Wish on Sro 09 Sty 2019, 15:24

I wish…

O mnie: Człowiek całkowicie pełnoletni i zarobiony a jednak czas na pisanie zawsze znajdzie. Bywałam już na paru forach, trochę pecha mam do załapania kogoś komu tak samo bardzo będzie chciało się pisać jak mi, ale jak już złapiemy wspólną nutę to mogę w fabule wymyślać i wymyślać. Jestem raczej typem długodystansowca, ale rozumiem, że czasami trzeba powiedzieć koniec.

Lubię: Najlepiej czuję się w yaoi, mogę też pisać heteroseksualne wątki. Gram jednak postaciami uległymi, po prostu te dominujące zupełnie mi nie wychodzą. Najlepiej pisze mi się w czasach teraźniejszych, może też i być przeszłość, ale nie wchodzę wtedy zbytnio w szczegóły - żaden ze mnie historyk. Bardzo lubię zagłębiać się w uczucia i przeżycia swoich postaci, seks nie jest dla mnie na pierwszym planie, choć na pewno uczuciami go nie zastępuję Wink

Oczekuję: Poszukuję kogoś komu chce się pisać. Tak po prostu, kto nie będzie wysyłał mi tysiąc pw z tekstem, że bardzo przeprasza, że nie odpisał po raz setny, ale... Nie potrzebuję tysiąca obietnic kiedy się post pokarze, ja potrzebuję posta. Wolę częstsze wymiany (staram się odpisywać od razu jak tylko mogę) niż elaboraty, na które muszę czekać dwa miesiące. Bardzo lubię być poinformowaną o dłuższej nieobecności, o ile oczywiście druga strona o niej wie i się jej spodziewa.

Nie toleruję: Może nie tyle co nie toleruję a smutno mi kiedy po trzech postach (czy nawet kilku więcej) ktoś mnie porzuca bez słowa. Rozumiem, że komuś życie się skomplikowało, nie podoba mu się mój styl pisania albo nie ma weny na taką fabułę. Mi jedynie miło byłoby gdybym mogła wiedzieć, że tę wątek dalej nie zostanie pociągnięty i nie mam co bezsensownie odświeżać kilka razy dziennie forum, bo posta nie będzie.

Obecny czas to Czw 17 Sty 2019, 06:52