Come inside, I've got some sweet things

Share
    Besatt
    Zauroczenie

Punkty : 130
    Liczba postów : 46

Come inside, I've got some sweet things

Pisanie by Besatt on Sro 09 Sty 2019, 14:57

1. Coś o mnie

Uczę się, nie pracuję, więc mam dużo czasu na pisanie. Staram się dbać o ortografię i poprawność każdej wiadomości, dlatego nie grozi ci ze mną cierpienie z tego powodu.

2. Lubię

Zdecydowanie wolę narratora trzecioosobowego niż pierwszoosobowe historie.
    Głębsze, wielowątkowe fabuły i zwroty akcji. Im bardziej pomysłowy/a jesteś, tym lepiej.
    Uwielbiam niebanalne, oryginalne postacie. Dwa trudne charaktery zamiast zwykłego podziału? Chętnie.
    Jestem otwarty na dosłownie wszystko poza rzeczami z pkt 4.
    Może jakieś postapo albo dalsza przeszłość?
    Fantasy też jest fajną opcją.
    Piszę historie z postaciami zarówno homoseksualnymi (obu płci), jak i z heteroseksualnymi (rzadziej).

3. Oczekuję

Zachowania przyzwoitego czasu odpisywania. (Przynajmniej raz na tydzień).
    Dobrej ortografii. Lubię przecinki i kropki. Wiadomo, że każdemu może wpaść błąd raz na jakiś czas i nie będę siedział nad twoimi odpisami ze słownikiem. Wystarczy, żeby nie bolały mnie oczy.
    Zaangażowania i nieporzucania historii bez słowa. Jeśli masz zamiar zrezygnować, to daj znać, żebym na ciebie nie czekał.
    Własnego wkładu w kreowany świat. Nie wyznaję zasady przejmowania postaci pobocznych na wyłączność. (Chyba, że ktoś na początku wyrazi taką chęć).

4. Nie toleruję

Nie lubię postaci wyjątkowo przesłodzonych i nieporadnych. Żebyśmy się dobrze zrozumieli - wszystko jest dla ludzi. Takie kreacje są czasem fajne, o ile umiecie dobrze je poprowadzić.
    Fantasy, w którym bohaterowie są zwierzętami bądź mają jakieś zwierzęce cechy fizyczne. Zdecydowanie podziękuję.
    Duże, wręcz pedofilskie różnice wieku odpadają. Nie poprowadzę bohatera w wieku plus 40 lat, bo po prostu ciężko mi będzie zadbać o realizm.
    Gdy historia toczy się zbyt szybko i pomijane są poboczne wątki opowiadania.
    Brutalności tak wielkiej, że aż robimy z opowiadania parodię wyjątkowo słabego horroru.

5. Wyraża mnie

Dominacja

Obecny czas to Czw 17 Sty 2019, 06:54