Jestem jaka jestem

Share
    Kira
    Ciekawość

Punkty : 1
    Liczba postów : 1

Jestem jaka jestem

Pisanie by Kira on Nie 13 Sty 2019, 13:27

Jestem jaka jestem

O mnie: Jestem osobą, która w chwili obecnej cierpi na zbyt dużo wolnego czasu. Od dłuższego czasu miałam ochotę powrócić do pisania opowiadań z kimś, niestety jakoś stare kontakty się urwały, a i fora poupadały. Jestem dziwną osóbką jedni mówią, że miłą drudzy że lepiej mi nie wchodzić w paradę. W sumie jedyną „osobą” która może się blisko do mnie zbliżyć jest moja psina

Lubię: Lubię opowiadania fantasy, w sumie to w każdym się odnajdę. Chociaż kręcą mnie wampiry (ale te prawdziwe, a nie ze Zmierzchu). Wszystko zależy od fabuły i od osoby z którą piszę. Lubię jak druga postać jest młodsza od mojej, ale też bez przesady są jakieś granice. Jeśli fabuła tego wymaga to gwałty też wchodzą w grę. Dosyć często pisałam paskudnymi charakterami. Nawet raz mi się zdarzyło opierać fabułę na podstawie anime Okane ga nai.

Oczekuję: Oczekuję miłej atmosfery, osoby z którą będę mogła się na spokojnie dogadać na temat fabuły. Jeśli chodzi o długość wpisów min. 150 słów. Jedno zdaniowym wpisom podziękuję. Jeśli coś będzie nie tak, coś nie pasuje w danym w momencie w fabule to daj znać.

Nie lubię: Nie toleruję naciskania, sama nie naciskam na odpisy, ponieważ wiem, że można mieć coś innego na głowie. Nie zawsze też siedzę 24 godziny przed laptopem. Jeśli miałoby Cię dłużej nie być to proszę o jakiś tylko znak. Nie toleruję przesłodzonej fabuły i postaci, sama staram się utrzymać

Obecny czas to Czw 17 Sty 2019, 06:51